Loading


GOŁDAP. Wczoraj wybraliśmy się na kolejną przejażdżkę w ramach naszej wakacyjnej akcji „Chodź na rower”. Tradycyjnie spotkaliśmy się o 18.00 przy zegarze słonecznym. Pogoda dopisała. Na miejscu startu pojawiło się pięcioro rowerzystów z Rowerowej Gołdapi (Aneta, Mariola, Jacek, Marek i Zbigniew), był Sławek z Gołdapi a także Mariusz, Carlos i Krystian, którzy specjalnie na wyjazd przybyli z Suwałk. Ustaliliśmy kierunek podróży i ruszyliśmy. Celem okazał się Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej. Zaliczyliśmy m.in. mosty w Botkunach, głaz upamiętniający Fritzla Skowronnka znajdujący się pod rozłożystym dębem na terenie nieistniejącej już osady Szyliny (w odległości 3,5 km na północ od Jurkiszkek), przejechaliśmy przez rezerwat Czarnówko. Po powrocie do miasta zaliczyliśmy jeszcze strefę uzdrowiskową, gdzie przy tężni zrobiliśmy krótki odpoczynek. Około 22.00 wróciliśmy do domów.

Kolejny wyjazd już w najbliższy czwartek, 2 sierpnia. Zapraszamy o 18.00 pod zegar słoneczny. Wiecej informacji na naszym facebooku.

Rowerowa Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!