Loading


GOŁDAP/KURZĘTNIK. W dniach 8-10 czerwca w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Kadetów w Light Contact oraz Masters Polskiego Związku Kickboxingu. Była to najważniejsza impreza dla wszystkich zawodników, którzy marzą o dostaniu się do reprezentacji Polski. W turnieju udział wzięła rekordowa ilość zawodników, bo aż 471 z 77 klubów z całej Polski. Gołdap reprezentowali:

1. Aleksandra Kożak
2. Julia Kożak
3. Jan Żuławski
4. Filip Wierkiewicz
5. Franciszek Fornalski
6. Gracjan Ludtke

Najwyższym osiągnięciem było wywalczenie przez Aleksandrę Kożak 3 miejsca i zdobycie brązowego medalu.

Jako trener jestem zadowolony ze swoich podopiecznych. Medal, który zdobyła Ola jest bardzo cenny i zdobyty ciężką pracą. Po raz kolejny powtórzę: w Polskim Związku Kickboxingu nikt nie zostaje mistrzem z przypadku albo po jednej walce. Sama ilość zawodników wskazuje na to, które zawody i jaka organizacja u nas w kraju jest najważniejsza. Podobnie sytuacja jest z boksem. Jest Polski Związek Bokserski, a poza nim co się dzieje to się nie liczy. Teraz czeka nas chwile odpoczynku, a później jeszcze cięższa praca. Bardzo chciałbym podziękować dla pana burmistrza oraz dla gminy Gołdap za wsparcie w realizacji naszych celów.

Damian Szafran, Husaria Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!