Loading


GOŁDAP, OLECKO. 14 i 15 czerwca odbyły się XIX Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sporcie Pożarniczym.

14 czerwca w Gołdapi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się rywalizacja we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej na trzecie piętro wspinalni. Zwycięzcą został Przemysław Kierzenkowski z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim. W czołówce znaleźli się też dwaj funkcjonariusze z KP PSP w Gołdapi: Piotr Słapiński (4) i Daniel Żamojtuk (6). Przy okazji rywalizacji na gołdapskiej wspinalni, po biegach głównych, odbył się bieg o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w tej samej konkurencji. Uczestnikami rywalizacji była najlepsza szóstka strażaków startujących w konkurencji drabiny hakowej. Wygrał go również Przemysław Kierzenkowski z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim. Na trzecim miejscu uplasował się Piotr Słapiński z KP PSP w Gołdapi.

Dzień później strażacy rywalizowali w Olecku. W pożarniczym ćwiczeniu bojowym zwycięzcą została drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego. Z czasem 28,805s. ustanowiła nowy rekord województwa. Gołdapianie zajęli trzecie miejsce. W pożarniczym torze przeszkód wygrał Krystian Masalski z KP PSP Bartoszycach. Na czwartym miejscu uplasował się Mateusz Dyniszuk z KP PSP w Gołdapi, który debiutował na tych mistrzostwach uzyskując świetny wynik.

W klasyfikacji dwuboju pożarniczego zwycięzcą został Przemysław Kierzenkowski. Najlepsi gołdapianie: Piotr Słapiński i Mateusz Dyniszuk uplasowali się odpowiednio na miejscu 3 i 9.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!