Loading


GOŁDAP. W dniach 20-22 kwietnia przy współpracy z gołdapskiego klubu Husaria odbyło się szkolenie z boksu dla instruktorów i trenerów w ramach II edycji ogólnopolskiego seminarium. Udział w nim wzięli trenerzy i instruktorzy z takich miejscowości jak: Suwałki, Olsztyn, Szczytno, Hajnówka, Augustów, Legionowo, Warszawa oraz Gołdap. Prowadzącymi zajęcia byli bardzo znani i cenieni trenerzy z Polskiego Związku Bokserskiego, w tym Paweł Pasiak, Zenon Jagiełło oraz Jan Dobrzyjałowski. Zajęcia rozpoczęły się piątkowym wykładem, natomiast w następnym dniu odbyły się zajęcia praktyczne.

Następny weekend, 27-29 kwietnia, był również bardzo pracowity. Reprezentacja klubu Husaria Gołdap udała się na mistrzostwa Polski kadetów w formule kick-light kick-boxing Polskiego Związku Kick-Boxingu, gdzie udało się wywalczyć dwa brązowe medale. Mistrzostwa odbyły się w Mysiadle i były bardzo wyjątkowe, ponieważ udział wzięło 533 zawodników z całej Polski. Sami organizatorzy nie spodziewali się tylu uczestników. Poziom zawodów był również bardzo wysoki. Wyjazd gołdapian udał się dzięki wsparciu gminy Gołdap oraz pana burmistrza. Podziękowania należą się również panu Maciejowi Ostrowskiemu.

Reprezentacja klubu Husaria:
  - Adam Chrzanowski - brązowy medal
  - Aleksandra Kożak - brązowy medal
  - Gracjan Ludtke
  - Jan Żuławski
  - Franciszek Fornalski
  - Miłosz Osiński

Aktualnie klub Husaria przygotowuje się do mistrzostw Polski w Kurzętniku w formule light-contact, gdzie również jest spodziewana duża ilość zawodników.

Husaria Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!