Loading


GOŁDAP. 29 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się IV Świąteczny Turniej Siatkarskich „Dwójek” i „Trójek” Chłopców o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Gołdap.

W turnieju „dwójek” (rocz. 2007 i mł.) wystąpiły cztery zespoły z klas trzecich i czwartych, które zagrały systemem każdy z każdym. Emocji na sali nie brakowało. Chłopcy grali bardzo efektownie. Bezkonkurencyjny okazał się doświadczony duet: Maciej Świętoń / Szymon Wysocki, dla których był to sprawdzian umiejętności pod kątem grania turniejowego. Zwycięzcy pod nazwą „Team Śliwka” odnieśli trzy wygrane i zapewnili sobie tytułowy puchar. Drugie miejsce wywalczyli siatkarze z drużyny „Gołdapianie” (Piotr Zadroga / Piotr Dadura), którzy zanotowali tylko jedną porażkę. Na najniższym miejscu podium turniej ukończyli adepci z zespołu „Pawełomocni” (Paweł Jurewicz / Jeremi Wojtas).

Po zmaganiach najmłodszych adeptów do gry przystąpili nieco starsi siatkarze. Do walki w „trójkach” (rocz. 2006 i mł.) przystąpiły trzy drużyny. Turniej wyraźnie przebiegał pod dyktando doświadczonej ekipy „Virtus.Pro” (Antoni Buraczewski / Michał Ostrowski / Mieszko Makarski), która odniosła komplet zwycięstw. Drugie miejsce wywalczył „Team Magik” (Maciej Świętoń / Olaf Rykaczewski / Szymon Wysocki). Trzecia lokata przypadła zespołowi „Trio” (Jeremi Wojtas / Piotr Zadroga / Piotr Dadura).

Dwóch wyróżniających się zawodników: Piotr Zadroga i Mieszko Makarski otrzymało w nagrodę pamiątkowe statuetki. Wszyscy siatkarze otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piękne puchary. Lokalny turniej jest przykładem, że siatkówka mocno rozwija się na naszym terenie. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, Gołdapski Szkolny Związek Sportowy i UKS Trójka Gołdap.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!