Loading


GOŁDAP. 22 marca w hali OSiR w Gołdapi odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odnieśli wielki sukces. W większości konkurencji nasi uczniowie zajmowali miejsca na podium, co po podliczeniu punktów dało pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw.

Szkołę reprezentowali: Edyta Malionis, Ula Jurgielewicz, Zuzia Śniczewska, Patrycja Szczęsna, Ania Dziekońska, Julia Zdancewicz, Wiktoria Swędrowska, Julia Skrodzka, Paweł Puza, Toni Paczkowski, Marek Wójtowicz, Darek Wójtowicz, Czarek Grzymkowski, Kamil Ratomski, Piotrek Raczyła, Miłosz Januszkiewicz, Kacper Zduniewicz.

Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie internetowej OSiR Gołdap.

Wojciech Cemel
nauczyciel SP5 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!