Loading


GOŁDAP. 25 marca odbył się amatorski turniej bokserski w miejscowości Rutki, zorganizowany przez trenera Zbigniewa Maleszewskiego. W zawodach każdy uczestnik stoczył jedną walkę. Do udziału stawiły się kluby z 6 miejscowości. Husarię Gołdap reprezentowało 7 zawodników: 4 z Polski i 3 z Rosji. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wszystko było przygotowane jak na najlepszym poziomie. Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony i walki były na wysokim poziomie. Gracjan Ludtke pomimo przegranej z bardzo mocnym i doświadczonym zawodnikiem oraz starszym kategorią wiekową od siebie został wyróżniony przez organizatora.

1. Miłosz Osiński - walka wygrana
2. Aleksandra Kożak - walka przegrana (pojedynek bardzo wyrównany)
3. Jan Żuławski - walka wygrana
4. Gracjan Ludtke -walka przegrana (wyróżniony za pojedynek)
5. Artem Goff - walka wygrana
6. Serhiej Miroshnikov - walka wygrana
7. Dimitry Agafonov - walka wygrana

Po raz kolejny jestem ogromnie zadowolony ze swoich podopiecznych. Niedziela pokazała, że możemy mierzyć się również z innymi klubami zajmującymi się tylko boksem. Na pewno nie jest to nasz ostatni turniej w tej pięknej dyscyplinie, to dopiero nasz początek. Wygrane cieszą ogromnie, ale i porażki pokazują, nad czym musimy jeszcze pracować. Ola miała poziomem idealnie dobraną przeciwniczkę i werdykt mógłby iść w dwie strony, natomiast Gracjan pokazał ogromne serce do walki. Pojedynek miał z medalistą mistrzostw Polski i chłopakiem, który walczył na mistrzostwach Europy, a z takimi nie wygrywa się od razu. Miłosz i Janek wygrali swoje pojedynki zdecydowanie i jako pierwsi zapisali się w historię gołdapskiego boksu jako zwycięzcy. Mamy również kolejny powód do zadowolenia, a jest to współpraca z klubem boksu z Gusiewa. W turnieju walczyliśmy jako jedna drużyna. To pokazuje, że sport łączy, a nie dzieli. Dziękuje dla trenerów z Gusiewa za wspólny wyjazd i wspaniałych zawodników, których przywieźli. Wszyscy wygrali zdecydowanie swoje walki.

Również 25 marca odbyły się charytatywne sparingi dla małego Kazia, który urodził się bez rąk, wraz z licytacją różnych przedmiotów. Głównym organizatorem był klub MMA Mad Dogs z Olecka. Na sparingach stawiła się 6 osobowa reprezentacja klubu Husaria Gołdap. W imprezie udział wzięli zawodnicy z różnych okolicznych klubów.

Szafran Damian
Husaria Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie