Loading


SZKLARSKA PORĘBA. W pierwszy weekend marca na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie odbywał się 42 Bieg Piastów. W ramach tej pięknej cyklicznej imprezy po raz ósmy odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Narciarstwie Biegowym.

O tytuł mistrzowski walczyło 120 strażaków z całej Polski. Funkcjonariusze rywalizowali o medale i puchary w stylu klasycznym (CT) na dystansach: 50km (tylko mężczyźni) i 25km (kobiety i mężczyźni). Wśród funkcjonariuszy z całego kraju znalazł się asp. Daniel Żamojtuk z KP PSP w Gołdapi, który co roku przywozi medale z tego typu imprez sportowych. W tym roku nie było inaczej i po raz kolejny możemy pochwalić się drugim i trzecim miejscem asp. Żamojtuka. Daniel zdobył brązowy medal na dystansie 50km stylem klasycznym i srebrny medal na dystansie 25km stylem klasycznym. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych startach.

50km, CT:
1. Józef Wojtyła, KP PSP Cieszyn – 2:35:41
2. Mariusz Dziadkowiec-Michoń, KM PSP Jelenia Góra – 2:42:49
3. Daniel Żamojtuk, KP PSP Gołdap – 2:50:38

25km, CT:
1. Waldemar Poręba, KP PSP Kamienna Góra – 1:14:21
2. Daniel Żamojtuk, KP PSP Gołdap – 1:17:05
3. Marek Murzyn, KM PSP Kraków – 1:18:35

st. kpt. Kamil Pawlukanis
KP PSP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!