Loading


GOŁDAP/BIAŁYSTOK. W dniach 17-19 lutego w Białymstoku odbyło się 3 Grand Prix Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Gołdap reprezentowali Dawid Chilicki i Mateusz Marcinkiewicz.

Dawid w sobotę o włos przegrał awans do drugiej rundy turnieju, który odbył się w niedzielę. Zabrakło jednego wygranego spotkania.

Dawid Chilicki (Jantar Gołdap)
  - Damian Pysk (LKTS Luboń) 2:3 (-5,-9,3,10,-5)
  - Miłosz Piecowski (Kuźnia Martex Rybnik) 2:3 (-9,6,6,-5,-6)
  - Mateusz Kucharski (Gryf Gdów) 1:3 (-7,-6,10,-10)
  - turniej pocieszenia: - Jakub Kurowski (AZS PWSZ Nysa) 3:0 (9,9,9)

Mateusz Marcinkiewicz w eliminacjach wygrał dwa pojedynki i przegrał również dwa. W barażu o wejście do turnieju głównego przegrał 1-3 i odpadł z zawodów.

Dawid i Mateusz otrzymali kolejne punkty za występ do rankingu ogólnopolskiego. W marcu wystąpią w mistrzostwach województwa, a w kwietniu w mistrzostwach Polski. Na sukces jest jeszcze czas, chłopcy rywalizują bowiem z zawodnikami o rok starszymi. (MR)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!