Loading


GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w Biegu na Orientację, organizowane przez Sekcję Wychowania Fizycznego i Sportu 15 Pułku Przeciwlotniczego. W ramach zawodów rozegrana zostanie druga runda Mistrzostw Warmii i Mazur w Biegach na Orientację. Rozpoczęcie tej imprezy sportowej zaplanowano o godzinie 11.00. Biuro zawodów rozpocznie pracę od godziny 8.15.

Przewidzianych jest 14 kategorii (dotyczących wszystkich klasyfikacji rozgrywanych w ramach pucharu) oraz trzy kategorie rekreacyjne (niepunktowane) dla zawodników początkujących, dzieci oraz rodzin.
Ponadto w ramach zawodów rozegrana zostanie klasyfikacja służb mundurowych o Puchar Dowódcy 15 Pułku Przeciwlotniczego, w kategorii kobiet i mężczyzn open.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, numer licencji PZOS (w przypadku posiadania), nr chipa (w przypadku posiadania) należy przesyłać do dnia 15 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://osirgoldap.pl Opłaty startowej należy dokonać w dniu zawodów w centrum zawodów, w niżej podane kwocie:
  - kat. K10, M10 - bez opłat
  - kat. K12, M12, K14, M14 - 5 zł
  - kat. K16, M16, K18, M18 - 5 zł
  - kat. K20, M20 i starsze - 10 zł

Opłaty startowej nie wnoszą uczestnicy biegu na trasach rekreacyjnych. Podane kwoty wpisowego nie zawierają ewentualnych kosztów wypożyczenia chipa.

W pobliżu miejsca startu odbywać się będzie festyn promujący zdrowie „Więcej ruchu więcej zdrowia”. Organizatorzy zapewnią wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo od marca, w każdą sobotę o godz. 9.00, dla wszystkich chętnych odbywać się będą treningi w Lesie Kumiecie. Zbiórka przy leśniczówce przy ul. Świerkowej 43.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie https://www.facebook.com/BnOGoldap 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!