Loading


GOŁDAP. W sumie w czterogodzinnych zajęciach brało udział 28 zawodników w dwóch grupach z klas od drugiej do siódmej. Zajęcia były przeplatane ćwiczeniami w ataku, zagrywce, obronie oraz bloku. Starsi uczestnicy również utrwalali wcześniej nabyte umiejętności. Zawodnicy pracowali też nad wytrzymałością oraz skocznością. Duża część zajęć poświecona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry, gdyż już po feriach kontynuowane będą imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego oraz XXIV Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018. Dodatkowo siatkarze mieli zapewniony gorący obiad w stołówce. Zajęcia siatkarskie i posiłki prowadzone były nieodpłatnie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!