Loading


KRAJ. Zakończyły się rozgrywki podlaskiej wojewódzkiej ligi w piłce siatkowej juniorów. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki, w którym na co dzień gra i trenuje dwóch chłopców z Gołdapi: Bartosz Mikielski (rozgrywający) i Dawid Rusak (libero), w cuglach zdobył mistrzostwo województwa podlaskiego juniorów. W ostatnim meczu kolejki SUKSS Suwałki potwierdził, że w bieżącym sezonie rozgrywkowym nie ma sobie równych i zdecydowanie wygrał 3:0 (25:10, 25:22, 25:14) z UKS Libero Hajnówka przypieczętowując zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Trenowany przez Bartosza Jasińskiego zespół juniorów, obok Hajnówki, w pokonanym polu pozostawił BAS Białystok, UKS Centrum Augustów i MUKSS Gim-Net Mońki.

Następnym etapem rozgrywek będzie ćwierćfinał mistrzostw Polski, który odbędzie się już w następny weekend (15-18 lutego) w Częstochowie. Rywalami SUKSS Suwałki będą AZS 2020 Częstochowa, Wifama Łódź, TSV Sanok, UMKS Mos Wola Warszawa oraz OPP Powiat Kołobrzeski. (WR)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!