Loading
 
 
 
 


GOŁDAP. 21 stycznia w hali OSiR odbył się XI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy Razem” na rzecz ZPEW w Gołdapi. Dochód z imprezy w wysokości ponad 6 tys. złotych przeznaczony będzie na zakup sprzętu sportowego wychowankom placówki.

W turnieju głównym zagrały cztery drużyny, zwycięstwo wywalczyła Granica Kętrzyn. Na kolejnych miejscach uplasowały się Śniardwy Orzysz, Rominta Gołdap i Pogoń Banie Mazurskie.

W meczu pokazowym zagrały drużyny samorządowców i zaproszonych gości przeciwko wychowankom ZPEW. Spotkanie zakończyło się remisem. Po dwóch seriach rzutów karnych zwycięstwo wywalczyła drużyna wychowanków ZPEW.

Rozgrywki sędziowali Izydor Polkowski i Kajetan Korzeniowski. W przerwach między meczami odbywały się licytacje atrakcyjnych gadżetów i pamiątek znanych sportowców. Na koniec odbyło się losowanie nagród z zakupionych losów.

Organizatorami turnieju byli: Gołdapska Rada Sportu z prezesem Andrzejem Sokołowskim na czele i ZPEW w Gołdapi. Ogromną pomocą służył były dyrektor placówki Stanisław Dzierwa. Całość poprowadził Stanisław Luty, oprawą techniczną kierował Krzysztof Białokozowicz.

Składamy wszystkim serdecznie podziękowania i wyrazy wdzięczności za pomoc i udział w turnieju. Do zobaczenia za rok.

ZPEW w Gołdapi