Loading


GOŁDAP. 21 stycznia w hali OSiR odbył się XI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy Razem” na rzecz ZPEW w Gołdapi. Dochód z imprezy w wysokości ponad 6 tys. złotych przeznaczony będzie na zakup sprzętu sportowego wychowankom placówki.

W turnieju głównym zagrały cztery drużyny, zwycięstwo wywalczyła Granica Kętrzyn. Na kolejnych miejscach uplasowały się Śniardwy Orzysz, Rominta Gołdap i Pogoń Banie Mazurskie.

W meczu pokazowym zagrały drużyny samorządowców i zaproszonych gości przeciwko wychowankom ZPEW. Spotkanie zakończyło się remisem. Po dwóch seriach rzutów karnych zwycięstwo wywalczyła drużyna wychowanków ZPEW.

Rozgrywki sędziowali Izydor Polkowski i Kajetan Korzeniowski. W przerwach między meczami odbywały się licytacje atrakcyjnych gadżetów i pamiątek znanych sportowców. Na koniec odbyło się losowanie nagród z zakupionych losów.

Organizatorami turnieju byli: Gołdapska Rada Sportu z prezesem Andrzejem Sokołowskim na czele i ZPEW w Gołdapi. Ogromną pomocą służył były dyrektor placówki Stanisław Dzierwa. Całość poprowadził Stanisław Luty, oprawą techniczną kierował Krzysztof Białokozowicz.

Składamy wszystkim serdecznie podziękowania i wyrazy wdzięczności za pomoc i udział w turnieju. Do zobaczenia za rok.

ZPEW w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!