Loading


GUSIEW. 4 stycznia w kompleksie sportowo rekreacyjnym w Gusiewie odbył się Noworoczny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Wystąpiło 25 zawodników i 7 zawodniczek.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: open mężczyzn i open kobiet. Miasto Gołdap reprezentował Marek Różycki, zaś Olecko Andrzej Karniej. Zawodników podzielono na dwie grupy, pierwsze czwórki awansowały do ścisłego finału. Z pierwszej grupy z kompletem punktów awansował Marek Różycki, z drugiej grupy Andrzej Karniej na pozycji numer dwa. W ścisłym finale po zaciętych wyrównanych pojedynkach Marek Różycki zakończył turniej z jedną porażką, Dimitrii Boroziniec z jedną porażką, Andrzej Karniej z dwoma porażkami. Po podliczeniu bilansu różnicy setów na pierwszym miejscu uplasował się Marek Różycki, na drugim Dimitrii Boroziniec (w 2017 roku kolejność na podium była odwrotna) , Andrzej Karniej na miejscu trzecim. Trójka ta turnieju w sezonie 2017-2018 rywalizuje w Północnej Lidze Regionalnej imienia Franciszka Pietrołaja.

Po zakończonym turnieju wręczano dodatkowe nagrody ufundowane przez sponsorów z Gołdapi w kategoriach: najmłodszy zawodnik 13lat , najstarszy zawodnik 69 lat , czwarte miejsce open mężczyzn, czwarte miejsce open kobiet. Fundatorami nagród było Starostwa Powiatowe w Gołdapi oraz Urząd Miejski w Gołdapi. 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!