Loading


GOŁDAP. 16 grudnia w Gołdapi klub Husaria Gołdap w ramach realizacji projektu ph. "Dopala nas sport nie dopalacze" zorganizował po raz pierwszy amatorski turniej kickboxingu. Udział w nim wzięło ponad 70 młodych zawodników i zawodniczek z trzech klubów: Husaria Gołdap, Kempo Full-Contact Giżycko oraz Capoeira Gołdap. Wszyscy zawodnicy mogli spróbować swoich sił na torze sprawnościowym , w walkach na pałki piankowe oraz semi-contact.

Jak widać udało się zrealizować mały turniej. Tak na prawdę osiągnęliśmy duży sukces, bo zgromadzić ponad 70 dzieci na takim małym wydarzeniu to już jest coś. Młodzi zawodnicy mogli zobaczyć, jak wyglądają wyjazdy na jakieś inne turnieje w Polsce oraz poczuć tą prawdziwą sportową rywalizację. Cały projekt, który został zrealizowany, pokazuje, że w naszej gminie jest bardzo duże zainteresowanie kickboxingiem. Jeżeli tylko będzie możliwość kontynuacji naszego pomysłu jak najbardziej będziemy chcieli, aby treningi w roku 2018 były również bezpłatne dla dzieci oraz by były zakończone amatorskim turniejem.

Szafran Damian
Husaria Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!