Loading


GOŁDAP. W bardzo dobrych humorach wrócili z Ełku młodzi siatkarze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi. W rozgrywanych we wtorek, 5 grudnia Mistrzostwach Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców zajęli doskonałe pierwsze miejsce.

Cztery drużyny zagrały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, z tym że drugiego seta grała inna czwórka zawodników co w secie pierwszym. Zespół z „trójki” w składzie: Piotr Górski, Oskar Stalewski, Michał Ostrowski, Dominik Wawrukiewicz, Antoni Buraczewski, Alan Budziejko, Maciej Świętoń, Aleksander Nyga, Olaf Rykaczewski, Maksymilian Janiuk za sprawą bardzo dobrej gry odniósł trzy zwycięstwa. Szóstoklasiści oraz młodsi siatkarze najpierw pokonali 2:0 (25:14, 25:13) SP 4 Giżycko. Następnie ograli 2:0 (25:14, 25:16) SP1 Olecko, a na zakończenie zwyciężyli 2:1 (25:14, 21:25, 15:5) SP4 Ełk.
Wywalczony tytuł daje przepustkę do półfinału Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się w lutym 2018 roku w Szczytnie. Drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku oraz koordynator sportu szkolnego miasta Ełku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!