Loading


GOŁDAP. Znaczący sukces odnieśli młodzi chłopcy Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, którzy 21 listopada wygrali Finałowy Turniej Mistrzostw Województwa SZS o Puchar Orlika w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców. Gołdapianie nie ponieśli w imprezie porażki, a na ich szyjach zawisły złote medale. Do turnieju finałowego, który rozegrany został w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku, zakwalifikowały się najlepsze drużyny ze szkół podstawowych w Bartoszycach, Elblągu, Dobrym Mieście, Gołdapi, Ostródzie i Giżycku. Niestety, trzy z nich z różnych powodów nie pojawiły się na parkiecie giżyckiej hali, nie dając sobie tym samym szans na walkę o zwycięstwo. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Mistrzowie Warmii i Mazur grając w składzie: Piotr Górski, Oskar Stalewski, Michał Ostrowski, Dominik Wawrukiewicz, Antoni Buraczewski w pierwszym meczu wygrali 2:0 (25:20, 25:18) ze Szkołą Podstawową nr 4 im. I Dywizji Piechoty w Giżycku. W drugim spotkaniu pokonali 2:0 (25:20, 25:18) Szkołę Podstawową nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Bartoszycach. Nagrodami w mistrzostwach były puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Organizatorem imprezy byli: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Giżycku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!