Loading


GOŁDAP. Za nami niepełna czwarta kolejka Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego, niezbyt szczęśliwa dla gospodarzy: Gawliki wysoko uległy drużynie ze Słobódki (2:10), Lenarty po pasjonującym meczu doznały porażki 7:10 z Bakałarzewem, a Gołdap zremisowała u siebie 9:9 z Ełkiem. W zaległym meczu 3 kolejki ełczanie zanotowali kolejny remis, tym razem z Lenartami.

Miniona kolejka potwierdziła tylko fakt, że tegoroczna liga jest bardzo wyrównana, a faworyci istnieją jedynie na papierze. Do miejsca w czołowej piątce z powodzeniem aspiruje 7 zespołów, a ostateczny wynik jest sprawą całkowicie otwartą. Na czele obecnie znajdują się drużyny z Gołdapi i Bakałarzewa, które zgromadziły po 7 punktów. Podium uzupełniają Lenarty z pięcioma punktami. W rankingu indywidualnym pierwsza trójka imponuje znakomitą, ponad 90-procentową skutecznością: lider Marcin Czarniawski odniósł 15 zwycięstw, a Robert Karniej i Marek Różycki 13-krotnie pokonywali swoich rywali. Jedynym zawodnikiem z czołówki, który nie doznał porażki jest Robert Karniej.

W przyszłym tygodniu bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki Ełku z Giżyckiem i Bakałarzewa z Gołdapią, nie można również wykluczyć niespodzianki w meczu Słobódki z Lenartami.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!