Loading


GOŁDAP. Już w najbliższą sobotę po raz kolejny w Gołdapi odbędzie gala sportów walki Gołdap Fight Night. Podzielona zostanie na dwie części.

W pierwszej, która rozpocznie się o godzinie 17, zawalczą najmłodsi zawodnicy klubu Husaria Gołdap z zawodnikami z Gdańska. W akcji zobaczyć będzie można Julię Kożak, Aleksandrę Kożak, Miłosza Osińskiego oraz Gracjana Ludtke.

Druga część rozpocznie się o godzinie 18.00, gdy zaczną walczyć zawodnicy starsi wiekowo oraz bardziej doświadczeni. Zaplanowano następujące pojedynki:
  1. Rafał Andryszczyk (Husaria Gołdap) - Bartosz Dzik (Semiramida Pułtusk)
  2. Rafał Waraksa (Husaria Gołdap) - Rafał Ryszczyk (MMA Fight Club Węgorzewo)
  3. Adrian Mysiewicz (Husria Gołdap) - Jakub Koletyński (MMA Fight Club Węgorzewo)
  4. Kamil Sakowicz (Husaria Gołdap) - Dariusz Bieńskowski (MMA Fight Club Węgorzewo)
  5. Patryk Gajda (Husaria Gołdap) - Mateusz Sroka (Semiramida Pułtusk)
  6. Krzysztof Zdancewicz (Husaria Gołdap) - Daniel Mikołaszek (Semiramida Pułtusk)
  7. Maciej Piszczek (Husaria Gołdap) - Damian Jabłoński (Semiramida Pułtusk)

W walce wieczoru zawalczy Damian Szafran z zawodnikiem z klubu Semiramida Pułtusk Błażejem Godlewskim. Walka będzie trzyrundowa i będzie to pojedynek rankingowy.

Gala odbędzie się w hali OSiR. Będzie na nią można wejść od godziny 16.40. Bilety są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi. Imprezę honorowym patronatem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!