Loading


GOŁDAP. Za nami druga, bardzo ciekawa kolejka Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego. Pewne zwycięstwa odniosły drużyny z Bakałarzewa i Gołdapi, w meczu Giżycka z 14 dywizjonem nastąpił podział punktów, a dramatyczny mecz w Słobódce zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy z Ełkiem.

Po dwóch kolejkach na czele klasyfikacji Gołdap z kompletem punktów, a na przeciwległym biegunie drużyny z Gawlików i Pozezdrza, które nie wywalczyły jeszcze punktów. To początek naszej rywalizacji i wszystko może się zmienić, ale daje się zauważyć, że żadna drużyna tanio skóry nie sprzeda. W rankingu indywidualnym samodzielnym liderem został Marcin Czarniawski, a za jego plecami plasują się Marek Różycki i Janusz Rososiński.

Ze względu na wyjazd zawodników 14 dywizjonu na poligon, mecze tej drużyny z III i IV kolejki zostaną rozegrane w terminie późniejszym po uzgodnieniu z przeciwnikami.

UKS Jantar Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!