Loading

GOŁDAP. Wczoraj rozegrane zostały XIX Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w 3-5-8, zorganizowane przez stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu. Turniej, w którym wzięło udział 24 panów, tradycyjnie już odbył się w restauracji Turystyczna. Wszyscy rozegrali najpierw po dwie partie eliminacyjne. W ich wyniku wyłoniono 9 najlepszych, którzy zmierzyli się w grach finałowych.

Turniej wygrał Krzysztof Osik, drugie miejsce zajął Tomasz Mikielski, trzecie Bartek Bronakowski, czwarte Bogdan Wojda. Czwórka ta otrzymała nagrody rzeczowe, pierwszej trójce wreczono też pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo podczas zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Prezes GRS Andrzej Sokołowski na zakończenie zawodów zapowiedział, że kolejny turniej w 3-5-8 odbędzie się w pierwszej połowie lutego przyszłego roku.