Loading


GOŁDAP. Wczoraj rozegrane zostały XIX Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w 3-5-8, zorganizowane przez stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu. Turniej, w którym wzięło udział 24 panów, tradycyjnie już odbył się w restauracji Turystyczna. Wszyscy rozegrali najpierw po dwie partie eliminacyjne. W ich wyniku wyłoniono 9 najlepszych, którzy zmierzyli się w grach finałowych.

Turniej wygrał Krzysztof Osik, drugie miejsce zajął Tomasz Mikielski, trzecie Bartek Bronakowski, czwarte Bogdan Wojda. Czwórka ta otrzymała nagrody rzeczowe, pierwszej trójce wreczono też pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo podczas zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Prezes GRS Andrzej Sokołowski na zakończenie zawodów zapowiedział, że kolejny turniej w 3-5-8 odbędzie się w pierwszej połowie lutego przyszłego roku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie