Loading


MRĄGOWO. Bieg Kowboja - impreza, na której nie mogło zabraknąć gołdapian ze stowarzyszenia sportowego Dzieci Kukurydzy, odbyła się 7 października w Mrągowie. Na linii startu stanęło blisko 200 zawodników, mieli do pokonania trzy okrążenia po 2,5km. każde. Na trasie czekało wiele różnego rodzaju wyzwań: ścianki, zasieki, przeprawy przez rzekę, a nawet strzelanie. Wszystko to, co sprawia im największą frajdę. Najlepiej spisał się przyjaciel „dzieciaków” Mieczysław Ćwikowski, zajmując pierwsze miejsce w kategorii poniżej 35 lat . Uczestnicy z Gołdapi spisali się na medal i zapewniają, że w miasteczku „Mrongoville” pojawią się jeszcze nie raz. Kowbojski klimat, jaki zapanował w Mrągowie na czas zawodów stworzył atmosferę, która sprzyjała zmaganiom na trasie. Start w drugiej edycji tego biegu był doskonałą okazją na zdobycie doświadczenia i zawarcia nowych znajomości.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie