Loading


SEJNY/GOŁDAP. W dniach 13-15 października w Sejnach odbył się międzynarodowy turniej kickboxingu Baltic Cup 1. W zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników z Polski, Litwy , Białorusi, Estonii oraz Łotwy. Husarię Gołdap reprezentowało tylko 3 zawodników. Udział mogli brać jedynie juniorzy oraz seniorzy. Pomimo tak niewielkiego składu do klubu trafiły 3 medale.

Cały turniej został zorganizowany pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu (najważniejsza organizacja kick-boxingu w Polsce i jedyna podlegająca bezpośrednio pod Ministerstwo Sportu).

Wyniki:
  1. Adrian Mysiewicz, 1 miejsce kick-light
  2. Sara Rozumowska, 1 miejsce kick-light
  3. Kamil Sakowicz, 3 miejsce kick-light

W obecnej chwili klub przygotowuje się do Gołdap Fight Night Round IV - kolejnej gali sportów walki w naszym mieście, która odbędzie się 25 listopada w hali OSiR w Gołdapi. Wszystkie zainteresowane osoby wsparciem wydarzenia prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem Damianem Szafranem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie