Loading


KĘTRZYN. 14 października na krytych kortach ziemnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań. Do zmagań stawiło się 12 zawodniczek z Pisza, Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna oraz Gołdapi. Nasze miasto reprezentowała Anna Popławska, która pierwszy los miała wolny i zagrała łącznie 5 meczów. Gołdapianka grając mecz o trzecie miejsce musiała uznać wyższość tenisistki z Giżycka i ostatecznie zajęła w turnieju IV miejsce.

Mecze rozgrywano w systemie pucharowym. Mecze do przodu – 9 gemów, mecze do tyłu – 6 gemów. Spotkania były bardzo długie, wyrównane i trwały do późnych godzin wieczornych. Kolejne rozgrywki i okazja do rewanżów już za miesiąc.

Końcowa klasyfikacja:
  1. Julia Lewkowicz (Kętrzyn)
  2. Lidia Polkowska (Pisz)
  3. Dorota Jankowska (Giżycko)
  4. Anna Popławska (Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie