Loading


GIŻYCKO. 26 września w Giżycku rozgrywany został półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców „Moje boisko Orlik – 2012”. Ze względu na ochłodzenie, turniej z orlika przeniesiono do sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy SP4 w Giżycku.

W turnieju wystąpiły cztery drużyny. Młodzi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi doskonale rozpoczęli sezon siatkarski 2017/2018. Zespół grający w składzie: Piotr Górski, Oskar Stalewski, Michał Ostrowski, Dominik Wawrukiewicz i Antoni Buraczewski rozegrali doskonałe zawody. Z przytupem pewnie pokonali swoich trzech rywali. Najpierw odnieśli zwycięstwo w dwóch setach do 13 i 9 nad Szkołą Podstawową nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku. Później przyszła wygrana 2:0 (25:15, 25:12) nad Szkołą Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku. Na koniec pokonali stosunkiem 2:0 (25:11, 25:11) Szkołę Podstawową nr 4 im. I Dywizji Piechoty w Giżycku. Tym samym gołdapianie zostali zwycięzcami półfinałowych zawodów.

Wywalczone miejsce daje automatyczną przepustkę na finał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się na przełomie października i listopada. Nagrodami w mistrzostwach były puchary i dyplomy. Organizatorem turnieju był Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Giżycku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!