Loading


JABŁOŃ. 16 września odbył się turniej singlowy pań i panów w tenisie ziemnym w Jabłoni k. Pisza. W kategorii kobiet wystąpiła Anna Popławska, która grając 4 mecze ostatecznie zajęła III miejsce. Mecze pań rozgrywano w systemie pucharowym (jeden set). W turnieju singlowym panów uczestniczył Robert Popławski, który zajął III miejsce. Mecze rozgrywano w systemie jednego seta, natomiast półfinały i finały były dwusetowe. W całym turnieju uczestniczyło 28 zawodników i zawodniczek z Pisza, Ostrołęki, Ełku, Łomży, Zambrowa, Giżycka oraz Gołdapi.

Rozgrywane mecze były dosyć długie (ostatni mecz zakończono przy sztucznym oświetleniu), w których towarzyska atmosfera szła w parze z postawą fair play. Sędzią zawodów był Marcin Chmielewski.

Gołdapianie w okresie letnim uczestniczyli w turniejach tenisowych organizowanych w Białymstoku, Giżycku, Kętrzynie i Suwałkach, zajmując również wysokie miejsca w grach singlowych i deblowych.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!