Loading


ZATYKI. 18 czerwca już po raz dwudziesty odbyły się zawody Wędkarskie „Karp”, organizowane przez Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu. Rozegrano je na stawie państwa Rudziewiczów w Zatykach.

W rywalizacji wzięło udział ponad 60 osób, w tym cztery panie. Nikomu się nie udało złowić karpia. Największą w tym roku rybą był amur, złowiony przez Waldemara Pisarskiego. Ważył 3,08kg.

Zawody z wynikiem 6,09kg wygrał Robert Brzozowski, drugi był Marek Żurek (3,63gg), trzeci Mirosław Bogdański (3,5kg). Różnego rodzaju nagrody otrzymała najlepsza dziesiątka uczestników.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin. Komentarze sprzeczne z regulaminem nie będą publikowane lub będą usuwane.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

Kod antyspamowy
Odśwież

logowanie