Loading


LIDZBARK WARMIŃSKI. 29 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik i kadet. Oprócz rywalizacji o medale toczyła się walka o awans do mistrzostw Polski w obu kategoriach wiekowych. Program imprezy zawierał wszystkie regulaminowe konkurencje.

W kategorii młodzik wystąpiło dwóch zawodników UKS Jantar Gołdap: Dawid Chilicki oraz Dominik Święcki. To był kolejny dobry występ naszych zawodników. W deblu wywalczyli mistrzostwo województwa, grach pojedynczych zajęli piąte i szóste miejsce, drużynowo czwarte miejsce. Trzeba nadmienić, iż Dawid Chilicki rywalizował z zawodnikami z wyższej kategorii wiekowej.

gra pojedyncza, młodzicy
  1. Rutkowski Mateusz – Dekorglass Działdowo
  2. Jankowski Igor – MLKS Ostródzianka
  3. Malinowski Mikołaj – UKS „Konieczki” Ełk - awans
  4. Gromek Artur – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński - awans
  5. Chilicki Dawid – UKS Jantar Gołdap
  6. Święcki Dominik – UKS Jantar Gołdap
  7-8. Malinowski Kacper – LUKS ABC „Żak” Pisanica
  7-8. Markowski Dominik – LUKS ABC „ Żak” Pisanica
  9-10. Anzel Jakub – Dekorglass Działdowo
  9-10. Gajewski Wojciech – UKS „Konieczki” Ełk
  11-14. Ruciński Bartłomiej – Dekorglass Działdowo
  11-14. Chojnacki Igor – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  11-14. Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn
  11-14. Łoziński Miłosz – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  15. Witkowski Paweł – LKS „ WEL” Lidzbark Welski

debel, młodzicy
  1. Chilicki Dawid – UKS Jantar Gołdap, Święcki Dominik – UKS Jantar Gołdap
  2. Gromek Artur – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński, Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn
  3. Rutkowski Mateusz – Dekorglass Działdowo, Jankowski Igor – Morliny Ostróda
  4. Malinowski Mikołaj – UKS „Konieczki” Ełk, Gajewski Wojciech – UKS „Konieczki” Ełk
  5-8. Kamińska Zofia – ITS Jeziorak Iława, Chojnacki Igor – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  5-8. Ruciński Bartłomiej – Dekorglass Działdowo, Madej Zofia – Dekorglass Działdowo
  9. Grzywacz Gabriela – ITS Jeziorak Iława, Łoziński Miłosz – LKS „ WEL” Lidzbark Welski.

drużyny, młodzicy
  1. KS Dekorglass Działdowo
  2. UKS „Konieczki” Ełk
  3. LUKS ABC „Żak” Pisanica
  4. UKS Jantar Gołdap
  5. LKS Wel Lidzbark Welski

13 maja Dawid Chilicki i Mateusz Marcinkiewicz wystąpią w mistrzostwach województwa w kategorii żak, które odbędą się w Mrągowie. Aktualnie Dawid jest mistrzem województwa, Mateusz zajmuje trzecią lokatę. Dobry występ naszych zawodników w zawodach będzie premiowany awansem do mistrzostw Polski, które odbędą się w Krakowie. W kategorii skrzat wystąpi Kacper Święcki.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie