Loading

LIDZBARK WARMIŃSKI. 29 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik i kadet. Oprócz rywalizacji o medale toczyła się walka o awans do mistrzostw Polski w obu kategoriach wiekowych. Program imprezy zawierał wszystkie regulaminowe konkurencje.

W kategorii młodzik wystąpiło dwóch zawodników UKS Jantar Gołdap: Dawid Chilicki oraz Dominik Święcki. To był kolejny dobry występ naszych zawodników. W deblu wywalczyli mistrzostwo województwa, grach pojedynczych zajęli piąte i szóste miejsce, drużynowo czwarte miejsce. Trzeba nadmienić, iż Dawid Chilicki rywalizował z zawodnikami z wyższej kategorii wiekowej.

gra pojedyncza, młodzicy
  1. Rutkowski Mateusz – Dekorglass Działdowo
  2. Jankowski Igor – MLKS Ostródzianka
  3. Malinowski Mikołaj – UKS „Konieczki” Ełk - awans
  4. Gromek Artur – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński - awans
  5. Chilicki Dawid – UKS Jantar Gołdap
  6. Święcki Dominik – UKS Jantar Gołdap
  7-8. Malinowski Kacper – LUKS ABC „Żak” Pisanica
  7-8. Markowski Dominik – LUKS ABC „ Żak” Pisanica
  9-10. Anzel Jakub – Dekorglass Działdowo
  9-10. Gajewski Wojciech – UKS „Konieczki” Ełk
  11-14. Ruciński Bartłomiej – Dekorglass Działdowo
  11-14. Chojnacki Igor – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  11-14. Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn
  11-14. Łoziński Miłosz – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  15. Witkowski Paweł – LKS „ WEL” Lidzbark Welski

debel, młodzicy
  1. Chilicki Dawid – UKS Jantar Gołdap, Święcki Dominik – UKS Jantar Gołdap
  2. Gromek Artur – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński, Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn
  3. Rutkowski Mateusz – Dekorglass Działdowo, Jankowski Igor – Morliny Ostróda
  4. Malinowski Mikołaj – UKS „Konieczki” Ełk, Gajewski Wojciech – UKS „Konieczki” Ełk
  5-8. Kamińska Zofia – ITS Jeziorak Iława, Chojnacki Igor – LKS „ WEL” Lidzbark Welski
  5-8. Ruciński Bartłomiej – Dekorglass Działdowo, Madej Zofia – Dekorglass Działdowo
  9. Grzywacz Gabriela – ITS Jeziorak Iława, Łoziński Miłosz – LKS „ WEL” Lidzbark Welski.

drużyny, młodzicy
  1. KS Dekorglass Działdowo
  2. UKS „Konieczki” Ełk
  3. LUKS ABC „Żak” Pisanica
  4. UKS Jantar Gołdap
  5. LKS Wel Lidzbark Welski

13 maja Dawid Chilicki i Mateusz Marcinkiewicz wystąpią w mistrzostwach województwa w kategorii żak, które odbędą się w Mrągowie. Aktualnie Dawid jest mistrzem województwa, Mateusz zajmuje trzecią lokatę. Dobry występ naszych zawodników w zawodach będzie premiowany awansem do mistrzostw Polski, które odbędą się w Krakowie. W kategorii skrzat wystąpi Kacper Święcki.

 

 

 

logowanie