Loading


GOŁDAP. Aleksandr Radnikov z Kaliningradu wygrał bieg główny na 10 kilometrów podczas 41 Biegu Zwycięstwa. Na pokonanie trasy atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki potrzebował równo 32 minuty. Jako 5 przybiegł gołdapianin Dariusz Jurewicz (34:09). Wśród pań najszybszą okazała się 16 na mecie Katarzyna Rutkowska (34:48). Najlepsza gołdapianka - Emilia Wołyniec przybiegła na metę jako 28, wśród pań była 4. Łącznie bieg główny ukończyły 54 osoby, reprezentanci Polski i Rosji.

Rozegrane zostały też biegi w kategoriach szkolnych (od przedszkolaków do szkół średnich) na krótszych dystansach, od 100 metrów do 2500 metrów, a także bieg sztafetowy na dystansie 3000 metrów.

Organizatorem 41 Biegu Zwycięstwa był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie