Loading


GOŁDAP. 13 kwietnia już po raz ósmy rozegrany został Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi. Zgłosiło się do niego 7 dwuosobowych drużyn mieszanych (chłopak i dziewczyna). Łącznie rozegrano 14 meczów. Zwyciężyła para Sandra Podsiad / Dawid Rusak.

Statuetki na najbardziej wartościowych zawodników turnieju otrzymała Mentel Kinga w kategorii dziewcząt oraz Lange Kacpra w kategorii chłopców. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i dyplomy oraz karnety na pływalnię przekazane przez dyrektora OSiR w Gołdapi. Najlepsze drużyny otrzymały puchary ufundowane przez UKS Jantar Gołdap. Nagrody wręczył dyrektor LO w Gołdapi Grzegorz Klimaszewski. Organizatorem turnieju byli UKS Jantar Gołdap i LO w Gołdapi.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Podsiad Sandra, Rusak Dawid
 2. Mentel Kinga, Lange Kacper
 3. Rogala Karolina, Mikielski Bartek
 4. Bester Agata, Jabłoński Piotr
 5. Borkim Paula, Sznurkowski Michał
 6. Kalinowska Julia, Taudul Kacper
 7. Malijonis Edyta, Malijonis Krzysztof

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie