
GOŁDAP. X Memoriał Bernarda Zackiewicza w Tenisie Stołowym odbył się wczoraj w hali OSiR w Gołdapi. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek. Turniej rozgrywany był w pięciu kategoriach. Najlepsze trójki w otrzymały nagrody rzeczowe. W głównej kategorii open zwyciężył Piotr Paul (Białobrzegi), drugi był Michał Bronakowski (Białobrzegi), trzeci Stanisław Malinowski (Ełk). Gościem specjalnym turnieju była Anna Zackiewicz, wdowa po patronie memoriału.
szkoły podstawowe
- Gabriela Ziarko - Ełk
- Maria Skarżyńska - Pisanica
- Wiktoria Żamojtuk - Gołdap
- Angelika Rozmysłowska - Gołdap
- Arkadiusz Kucharski - Pisanica
- Marcel Rutkowski - Pisanica
- Mikołaj Malinowski - Ełk
- Kacper Malinowski - Pisanica
szkoły ponadgimnazjalne
- Aleksandra Szymelewicz - Słobódka
- Gabriela Ziarko - Ełk
- Maria Skarżyńska - Pisanica
- Damian Wesołowski - Gołdap
- Damian Domalewski - Słobódka
- Piotr Aksinowicz - Słobódka
- Kacper Misiun - Gołdap
weterani
- Stanisław Malinowski - Ełk
- Michał Bronakowski - Białobrzegi
- Andrzej Karniej - Olecko
- Bogdan Wikarski - Gołdap
open
- Piotr Paul - Białobrzegi
- Michał Bronakowski - Białobrzegi
- Stanisław Malinowski - Ełk
- Grzegorz Wesołowski - Gołdap
kategoria gołdapska
- Grzegorz Wesołowski
- Kacper Misiun
- Marek Różycki
- Bogdan Wikarski
Dziękuję z całego serca Gołdapskiej Radzie Sportu, że w ten sposób kultywują pamięć mojego męża. Jestem wzruszona. Życzę powodzenia, sukcesów i dużo zdrowia. Mówią, że sport to zdrowie. Mojemu mężowi to się nie sprawdziło, niestety.
Anna Zackiewicz
Pani Anna otrzymała od prezesa GRS Andrzeja Sokołowskiego kwiaty, a od zawodników, których jej małżonek zarażał grą w tenisa stołowego podziękowania i statuetkę.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu.






















Na zaproszenie trenera Damiana Szafrana, 19 grudnia burmistrz Gołdapi Konrad Kazaniecki oraz starosta gołdapski Krzysztof Kazaniecki wzięli udział w spotkaniu podsumowującym kończący się kolejny rok działalności klubu Husaria Gołdap.
6 grudnia w Giżycku odbył się III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Giżyckiego. Udział w nim wzięło ponad sto osób.
6 grudnia w Gdańsku spotkali się najsilniejsi zawodnicy z całej Polski, by stanąć do walki o medale IV Pucharu Polski Federacji WPC Polska w Wyciskaniu Leżąc.
6 grudnia najmłodsi piłkarze z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap wzięli udział w turnieju piłki nożnej Czarni Kids Cup, który odbył się w hali sportowej Lega w Olecku.
30 listopada w Kętrzynie odbył się XVIII Memoriał Marty Komor w tenisie stołowym. W turnieju wzięli udział m.in. zawodnicy UKS Gołdap Zdrój.
W dniach 8 i 9 listopada tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w turniejach wyjazdowych w Giżycku i Grajewie.
W dniach 13-16 listopada w Pabianicach odbyły się mistrzostwa Europy w sportach siłowych federacji WPA. Dzięki uzyskanym bardzo dobrym wynikom Karol Prawdzik zdobył trzy tytuły mistrza Europy oraz wicemistrzostwo Europy.
Zawodnicy z Gołdapi zanotowali znakomite występy w tegorocznej edycji Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, zdobywając liczne miejsca na podium zarówno w klasyfikacjach wagowych, jak i mundurowych.
W dniach 24-26 października rok tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w dwóch turniejach wyjazdowych w Słobódce i Kętrzynie.
8 listopada Gołdap stanie się stolicą boksu amatorskiego. W hali OSiR odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - „Gołdap Fight Night – X-lecie Klubu Husaria Gołdap”. To jubileuszowa, dziesiąta edycja gali, która przez lata zyskała uznanie wśród wielu sympatyków sportów walki.