W najbliższą sobotę w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Gołdapi odbędzie się II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi. Zmierzy się w nim 8 drużyn: KPP Gołdap, KPP Olecko, KPP Kętrzyn, KPP Węgorzewo, Paragraf (sędziowie – prokuratorzy – prawnicy), samorządowcy z Gołdapi (powiat + gmina), KMP Suwałki i Straż Graniczna Gołdap. Początek o godzinie 9.00.
Drużyny w drodze losowania zostaną podzielone na dwie grupy i zagrają w nich systemem każdy z każdym. Mecze będą trwały 1x12 minut. Najlepsze dwie z każdej grupy zagrają półfinałach. Półfinały, finał i mecz o trzeci miejsce będą trwały 2x10 minut. Organizatorem turnieju jest Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi. Serdecznie zapraszamy państwa do przybycia i dopingowania drużyn. Na najmłodszych kibiców organizator przewidział słodki poczęstunek.
W ubiegłym roku puchar wygrali gołdapscy policjanci, którzy w finale pokonali KPP Kętrzyn 4:0.
W dniach 8 i 9 listopada tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w turniejach wyjazdowych w Giżycku i Grajewie.
W dniach 13-16 listopada w Pabianicach odbyły się mistrzostwa Europy w sportach siłowych federacji WPA. Dzięki uzyskanym bardzo dobrym wynikom Karol Prawdzik zdobył trzy tytuły mistrza Europy oraz wicemistrzostwo Europy.
Zawodnicy z Gołdapi zanotowali znakomite występy w tegorocznej edycji Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, zdobywając liczne miejsca na podium zarówno w klasyfikacjach wagowych, jak i mundurowych.
W dniach 24-26 października rok tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w dwóch turniejach wyjazdowych w Słobódce i Kętrzynie.
8 listopada Gołdap stanie się stolicą boksu amatorskiego. W hali OSiR odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - „Gołdap Fight Night – X-lecie Klubu Husaria Gołdap”. To jubileuszowa, dziesiąta edycja gali, która przez lata zyskała uznanie wśród wielu sympatyków sportów walki.
W Sokółce odbył się Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17 w boksie. Wiktor Kowalewski w kategorii U-15 do 90kg nie dał szans rywalom i sięgnął po złoty medal, wygrywając wszystkie swoje pojedynki w znakomitym stylu.
Dziś w ramach 13 kolejki rozgrywek Superscore IV Ligi nasza Rominta Gołdap podejmie przed własną publicznością Pisę Primavera Barczewo.
W ubiegłym tygodniu Karol Prawdzik z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wziął udział w siłowych zawodach we Wrocławiu i skutecznie zawalczył o najwyższe lokaty.
Z udziałem gołdapian w dniach 11 i 12 października w Pisanicy odbył się XXII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.