Dziś w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Gołdapi odbył się VI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy razem". Wzięły w nim udział drużyny z Gołdapi, Ełku, Olecka, Szczuczyna, Mrągowa, Augustowa, Suwałk i Sępopola. W przerwach między meczami odbywała się licytacje oraz loteria fantowa.
Najlepszą drużyną okazała się Rominta, która z każdego pojedynku wychodziła zwycięsko. W finale gołdapianie zmierzyli się z drużyną ze Szczuczyna, której obecnym trenerem jest były piłkarz Rominty Dzidosław Żuberek. Mecz finałowy zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Na zakończenie turnieju zgromadzeni mogli obejrzeć mecz parlamentarzyści, samorządowcy, zaproszeni goście vs. wychowankowie i nauczyciele SOSW, który zakończył się remisem. Dochód z dzisiejszej imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołdapi.
wyniki meczów:
- Wigry Suwałki-Mazur Ełk 0:4
- Sparta Augustów- Wissa Szczuczyn 0:1
- Mrągowia Mrągowo- Rominta Gołdap 0:1
- Czarni Olecko- Łyna Sępopol 2:1
- Wigry Suwałki- Mrągowia Mrągowo 0:5
- Sparta Augustów- Czarni Olecko 1:5
- Mazur Ełk- Rominta Gołdap 1:4
- Wissa Szczuczyn- Łyna Sępopol 2:0
- Wigry Suwałki- Rominta Gołdap 1:2
- Sparta Augustów- Łyna Sępopol 1:1
- Mazur Ełk- Mrągowia Mrągowo 1:1
- Wissa Szczuczyn- Czarni Olecko 3:0
mecz o III miejsce:
- Czarni Olecko- Mrągowia Mrągowo 1:4
finał
- Rominta Gołdap- Wissa Szczuczyn 3:0
klasyfikacja końcowa:
- Rominta Gołdap
- Wissa Szczuczyn
- Mrągowia Mrągowo
- Czarni Olecko
- Mazur Ełk
- Łyna Sępopol
- Sparta Augustów
- Wigry Suwałki
Nagroda Fair Play: Mazur Ełk
Najlepszy bramkarz: Marcin Kramek, Mrągowia Mrągowo
Najlepszy zawodnik: Tomasz Bajko, Rominta Gołdap
Najsympatyczniejszy zawodnik: Dzidosław Żuberek, Wissa Szczuczyn












































































W dniach 8 i 9 listopada tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w turniejach wyjazdowych w Giżycku i Grajewie.
W dniach 13-16 listopada w Pabianicach odbyły się mistrzostwa Europy w sportach siłowych federacji WPA. Dzięki uzyskanym bardzo dobrym wynikom Karol Prawdzik zdobył trzy tytuły mistrza Europy oraz wicemistrzostwo Europy.
Zawodnicy z Gołdapi zanotowali znakomite występy w tegorocznej edycji Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, zdobywając liczne miejsca na podium zarówno w klasyfikacjach wagowych, jak i mundurowych.
W dniach 24-26 października rok tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w dwóch turniejach wyjazdowych w Słobódce i Kętrzynie.
8 listopada Gołdap stanie się stolicą boksu amatorskiego. W hali OSiR odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - „Gołdap Fight Night – X-lecie Klubu Husaria Gołdap”. To jubileuszowa, dziesiąta edycja gali, która przez lata zyskała uznanie wśród wielu sympatyków sportów walki.
W Sokółce odbył się Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17 w boksie. Wiktor Kowalewski w kategorii U-15 do 90kg nie dał szans rywalom i sięgnął po złoty medal, wygrywając wszystkie swoje pojedynki w znakomitym stylu.
Dziś w ramach 13 kolejki rozgrywek Superscore IV Ligi nasza Rominta Gołdap podejmie przed własną publicznością Pisę Primavera Barczewo.
W ubiegłym tygodniu Karol Prawdzik z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wziął udział w siłowych zawodach we Wrocławiu i skutecznie zawalczył o najwyższe lokaty.
Z udziałem gołdapian w dniach 11 i 12 października w Pisanicy odbył się XXII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.