OLECKO. Na zaproszenie trenera grup młodzieżowych Jagiellonii Białystok Tomasza Kulhawika,  8 września dzieciaki z Akademii Piłkarskiej 2017 z filii w Gołdapi i Baniach Mazurskich wzięły udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju piłki nożnej dla dzieci. 

GOŁDAP. Tenisiści stołowi z UKS Gołdap Zdrój posumowali sezon obozem sportowym zorganizowanym w Szypliszkach. W roku 2019 (styczeń-czerwiec) uczestniczyliśmy w 30 turniejach tenisa stołowego. Zdobyliśmy 83 miejsca na podium (1 miejsc – 29, 2 miejsc – 31, 3 miejsc – 23).

GOŁDAP. W dniach 12-19 sierpnia w Murzasichle k. Zakopanego odbył się drugi obóz przygotowawczy do kolejnych startów klubu Husaria Gołdap. Udział w zgrupowaniu wzięło ponad 30 osób.

SUWAŁKI. 17 sierpnia rozegrany został tenisowy turniej deblowy „Pogodne Suwałki Challenge”. Zorganizowany został przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy współpracy Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego. Rywalizowało 10 par z terenu całej Polski, w tym gołdapianie.

GOŁDAP. VI Letni Bieg Jaćwingów na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi odbył sie wczoraj w Gołdapi. Rywalizowali seniorzy i juniorzy.

GOŁDAP. 15 sierpnia na zmodernizowanych boiskach przy plaży miejskiej w Gołdapi odbył się IX Puchar Zdrojowy Gołdap Cup w siatkówce plażowej. Udział w nim wzięło 10 par z Olsztyna, Gdańska, Ełku, Olecka, Osięcin, Białegostoku, Suwałk i Gołdapi.

GOŁDAP, BANIE MAZ. W dniach 15-21 lipca dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 z filii w Gołdapi i Baniach Mazurskich uczestniczyły w pierwszym obozie sportowym ukierunkowanym na piłkę nożną.

GOŁDAP. 12 panów wzięło udział w dziewiątej rywalizacji strongmenów, jaka odbyła się wczoraj w centrum Gołdapi. Zawody zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi wygrał Konrad Paszkiewicz z Augustowa.

ZABRZE. W dniach 23-26 czerwca odbył się wielki finał XXV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki im. Marka Kisiela o Puchar Kinder + Sport 2019. Wśród uczestników był zespół czwórek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

POWIAT GOŁDAPSKI. Akademia Piłkarska 2017 w swojej krótkiej historii odniosła kolejny ogromny sukces. Trzej piłkarze z rocznika 2009 tj. Bartek Sztuk (filia Banie Mazurskie), Kuba Czernicki i Bartek Beksa z (filia Gołdap) dostali się do projektu "Akademia Młodych Orłów" w Ełku, który odbywa się pod egidą Polskiego Związku Piłki Nożnej.

IŁAWA. 22 czerwca nasi najmłodsi piłkarze z Akademii Piłkarskiej 2017 z filii w Gołdapi oraz Baniach Mazurskich uczestniczyli w silne obsadzonym turnieju „Skrzat CUP” zorganizowanym przez Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Odbył się on w Iławie.

GOŁDAP, BANIE MAZURSKIE. Rodzinnie i na sportowo zakończyliśmy sezon w Akademii Piłkarskiej 2017 w filiach w Gołdapi i Baniach Mazurskich. Nasi mali piłkarze zaprosili do rywalizacji swoich rodziców, rodzeństwo oraz dziadków.

GOŁDAP. Tradycją stało się, że Starostwo Powiatowe w Gołdapi tuż przed rozpoczęciem wakacji ogłasza wyniki konkursu „Młody Sportowiec Roku Szkolnego”, którego celem jest promocja sportu i kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

GUSIEW. 12 czerwca w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Gusiewie odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości. Organizatorzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników zawodów. W turnieju wystąpiło 25 zawodników i siedem zawodniczek.

GIŻYCKO. 11 czerwca na plaży miejskiej w Giżycku rozgrywano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej Chłopców Szkół Podstawowych. Ogromny sukces odnieśli siatkarze SP3 w Gołdapi, którzy zostali mistrzami Warmii i Mazur.

WARSZAWA. Minister sportu i turystyki zdecydował, kto dostanie dotację na działania w ramach Programu "Klub", którego celem jest rozwijanie sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

GOŁDAP. Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi wzięły udział w kolejnym Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków ph. „Sprintem do maratonu”.

PISANICA. 26 maja w Pisanicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. Wzięło w nich udział prawie 70 osób. Walczono nie tylko o wojewódzkie medale, ale też o możliwość startu w mistrzostwach Polski. Gołdapianin Kacper Święcki w kategorii żaków zajął wysokie, 5-6 miejsce.

POWIAT BRZEZIŃSKI. III Spartakiada „7” Powiatów za nami. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek był powiat brzeziński. W zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych czterech powiatów: gołdapskiego, węgorzewskiego, łobeskiego i brzezińskiego. Towarzyszyli im samorządowcy.

NOWE MIASTO LUBAWSKIE. 30 i 31 maja w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sporcie Pożarniczym. W zawodach wystartowało 19 drużyn i 180 zawodników w konkurencjach indywidualnych. Doskonale spisali się gołdapscy strażacy, którzy wygrali w klasyfikacji drużynowej mistrzostw.

POWIAT GOŁDAPSKI. Jak zwykle na sportowo dzieci z "Akademii Piłkarskiej 2017" z filii w Gołdapi i Baniach Mazurskich spędziły Dzień Dziecka.

DOBRE MIASTO. 15 maja reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi zdobyła brązowy medal w Finale Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców w Dobrym Mieście.


Wyszukiwarka

Loading