Loading

CZĘSTOCHOWA/BANIE MAZ. W dniach 24-25 czerwca w Częstochowie odbył się turniej Taekwon-do International Open European Championships. Wzięło w nim udział 500 zawodników z 13 krajów Europy.

GOŁDAP. Od wielu lat na początku lata Spółdzielnia Mieszkaniowa organizuje swoim członkom i innym mieszkańcom miasta festyn sportowo-rekreacyjny. Dziś na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się jego jedenasta edycja.

GOŁDAP. 20 czerwca do rozgrywek w ramach Pucharu Podlasia w piłce ręcznej przystąpili uczniowie gołdapskich szkół średnich na co dzień grający w UKS Jaćwingowie Gołdap.

GIŻYCKO. 14 czerwca Kamil Jabłoński i Tymoteusz Walc oraz rezerwowy Piotr Górski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi sięgnęli po złoty medal w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej w Giżycku.

GOŁDAP. Mini gala sportów walki ph. "Husaria walczy dla Natalii" odbył się 11 czerwca w hali OSiR.

SUWAŁKI. Młodzi gołdapianie w ostatnich zawodach spisali się znakomicie, zarówno w swoich biegach dziecięcych jak i startując z seniorami w kategoriach open.

NISKO. W dniach 16-18 czerwca w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W turnieju udział wzięło 133 zawodników i zawodniczek reprezentujących różne formację oraz służby.

GOŁDAP. W sobotę w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbyły się XI Letnie Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu. Wystartowały 93 osoby z prawie 130, które się zgłosiły do udziału.

GIŻYCKO. Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi z klasą skończyli rok w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. W środę, 31 maja w Giżycku wywalczyli srebrny medal w finale mistrzostw województwa w mini siatkówce „dwójek” chłopców.

BUDRY. Kolejny znakomity start mają na swoim koncie zawodnicy LA OSiR Gołdap. Tym razem w niedzielę, 11 czerwca bardzo dobrze poradzili sobie na XVI Ulicznym Biegu Bociana w Budrach.

GOŁDAP. Czwarty rzut Gołdapskiej Ligi MTB, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, odbył się dziś popołudniu w lesie Kumiecie.

SUCHOWOLA. To była już XXI edycja Biegu Trzeźwości w Suchowoli. Odbyła się w piękną i słoneczną niedzielę 28 maja. W biegu na 10km pobiegli m.in. zawodnicy z powiatu gołdapskiego.

GOŁDAP. 26 maja zakończyła się gołdapska liga streetballa 2017 - edycja wiosenna. Do turnieju zgłosiło się 8 czteroosobowych drużyn. Rozegrano 56 meczów.

GOŁDAP. 11 czerwca o godzinie 15.00 zaczniemy pierwszą charytatywną mini galę sportów walki pod nazwą Husaria walczy dla Natalii.

GAŁKOWO. Liczna grupa gołdapian postanowiła wziąć udział w imprezie biegowej Maraton Mazury w Gałkowie koło Rucianego-Nidy, która odbyła się 3 czerwca.

LUBAWA. Gołdapscy licealiści wrócili z trzema medalami z mistrzostw województwa w lekkiej atletyce.

GIŻYCKO. Kolejny znakomity start zaliczyli zawodnicy LA OSiR Gołdap. Tym razem 27 maja zdominowali IV Puchar Wyspy Giżyckiej w Biegach Ulicznych.

GOŁDAP. 19 maja po wielu staraniach w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany został Turniej Finałowy Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej „4” Chłopców Szkół Podstawowych.

PISANICA. Zawodnicy ze wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, Podlasia (około 130 osób) oraz liczna 36-osobowa reprezentacja Szkoły Sportowej nr 7 z Kaliningradu wystąpili w Pisanicy w II Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.

SUWAŁKI, KETRZYN. 20 maja na kortach MOSiR w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań. Do zmagań przystąpiło 9 zawodniczek z Kętrzyna, Suwałk oraz Gołdapi.

BANIE MAZ. Znakomicie spisali się kolejny raz w tym roku zawodnicy sekcji LA OSiR na zawodach biegowych. Tym razem zdominowali XXIX Mazurski Bieg Uliczny w Baniach Mazurskich.

GOŁDAP. 6 maja w miłej atmosferze odbyły się XVI Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym. W hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się 59 miłośników pingponga.

GOŁDAP. 11 czerwca o godzinie 15.00 w hali OSiR po raz pierwszy odbędzie się mini gala sportów walki. Głównym celem wydarzenia będzie pomoc dla Natalii Kubickiej, która cierpi na bardzo rzadką chorobę.

MRĄGOWO. 13 maja w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. Gołdap reprezentowało dwóch zawodników.

LIDZBARK WARMIŃSKI. 29 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik i kadet.

EŁK. 22 kwietnia w Ełku zawodniczki UKS Jantar Gołdap zajęły pierwsze miejsce w VI edycji Wiosennego Turnieju Salos 2017 w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii młodziczek.

BAKAŁARZEWO, FILIPÓW. 1 maja przejdzie do historii Bakałarzewa i Filipowa oraz położonych między nimi miejscowości. Uroki Doliny Rospudy, a przede wszystkim miłość do biegania przyciągnęły sportowców - amatorów i ich rodziny oraz znajomych z Holandii, Warszawy, Gdańska, Poznania, Łodzi, Wrocławia, Białegostoku oraz całej północno-wschodniej Polski.

GOŁDAP. 7 maja 2017 r. na ulicach Gołdapi odbył się 41 Bieg Zwycięstwa. Uczennice Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich odniosły ogromny sukces.

GOŁDAP. Aleksandr Radnikov z Kaliningradu wygrał bieg główny na 10 kilometrów podczas 41 Biegu Zwycięstwa. Na pokonanie trasy atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki potrzebował 32 minuty.

GOŁDAP. 13 kwietnia już po raz ósmy rozegrany został Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi. Zgłosiło się do niego 7 dwuosobowych drużyn mieszanych.

logowanie