Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu zaprasza do udziału XIX Otwartych Mistrzostwach Gołdapi w 3-5-8. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę.

MRĄGOWO. Bieg Kowboja - impreza, na której nie mogło zabraknąć gołdapian ze stowarzyszenia sportowego Dzieci Kukurydzy, odbyła się 7 października w Mrągowie.

SEJNY/GOŁDAP. W dniach 13-15 października w Sejnach odbył się międzynarodowy turniej kickboxingu Baltic Cup 1. W zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników z Polski, Litwy , Białorusi, Estonii oraz Łotwy. Husarię Gołdap reprezentowało 3 zawodników.

KĘTRZYN. 14 października na krytych kortach ziemnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań.

GOŁDAP. I rzut ligi MTB w sezonie 2017/2018, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, odbył się 7 października na trasach przebiegających przez Las Kumiecie.

GIŻYCKO. 26 września w Giżycku rozgrywany został półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców „Moje boisko Orlik – 2012”.

KĘTRZYN. 7 października Kętrzyn zamienił się w miasto ludzi aktywnych. Uczestnicy zawodów biegowych zmierzyli się na dystansach: 5km, 10km oraz 21km.

GOŁDAP. 16 września w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi odbył się otwarty turniej tenisa stołowego. Zorganizowany został w dwóch kategoriach: open i w grze podwójnej.

JABŁOŃ. 16 września odbył się turniej singlowy pań i panów w tenisie ziemnym w Jabłoni k. Pisza. W kategorii kobiet wystąpiła Anna Popławska, która grając 4 mecze ostatecznie zajęła III miejsce.

LIDZBARK WARM. 10 września w Lidzbarku Warmińskim odbył się pierwszy w nowym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików i kadetów w tenisie stołowym.

GUSIEW/GOŁDAP. Dziś odbył się dwudziesty trzeci półmaraton Gusiew - Gołdap. Zawody ukończyło 111 uczestników.

GOŁDAP. IV Letni Bieg Jaćwingów Iryd Ski Tour - Półmaraton na Rolkach odbył się w wczoraj w Gołdapi. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 2000, 4000 i 21095 metrów.

GOŁDAP/KRAJ. Wczoraj o godzinie 12.10 spod latarni morskiej na Przylądku Rozewie wystartował Maraton Rowerowy Dokoła Polski. Dziś okolo godziny 4 do Gołdapi wjechali jego pierwsi uczestnicy.

WARSZAWA. Mrok, płonące znicze, minuta ciszy oraz sceneria wydarzeń upamiętniających 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W takiej oprawie 29 lipca rozpoczął się XXVII Bieg Powstania Warszawskiego.

GOŁDAP. Zawody triathlonowe odbyły się wczoraj w Gołdapi. W rywalizacjach na dystansach 1/2 IM, 1/4 IM i 1/8 IM wzięło łącznie udział około 250 osób.

GOŁDAP. 29 lipca już po raz czwarty na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany zostanie turniej piłki nożnej im. Mirka Orłowskiego.

CZERNIACHOWSK. Na początku lipca w Czeniachowsku (Rosja) odbył się międzynarodowy drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar mera miasta Czerniachowsk.

GOŁDAP. Prawie 450 osób wystartowało w Gołdapi w zawodach z kolarskich z cyklu Maratony Kresowe.

ZATYKI. 18 czerwca już po raz dwudziesty odbyły się zawody Wędkarskie „Karp”, organizowane przez Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu.

JAROSŁAWIEC. Będąc na obozie w Jarosławcu zawodnicy sekcji LA OSiR Gołdap wystartowali wczoraj w XXVII Międzynarodowym Biegu po Plaży.

GMINA GOŁDAP. Tegoroczne wyścigi po szutrowych odcinkach Mazur odbędą się na terenie siedmiu powiatów: mrągowskiego, piskiego, giżyckiego, ełckiego, oleckiego, gołdapskiego oraz węgorzewskiego. Utrudnienia w ruchu na terenie powiatu gołdapskiego wystąpią 1 lipca w godzinach 7.00-20.00.

GOŁDAP. 20 czerwca do rozgrywek w ramach Pucharu Podlasia w piłce ręcznej przystąpili uczniowie gołdapskich szkół średnich na co dzień grający w UKS Jaćwingowie Gołdap.

GIŻYCKO. 14 czerwca Kamil Jabłoński i Tymoteusz Walc oraz rezerwowy Piotr Górski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi sięgnęli po złoty medal w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej w Giżycku.

GOŁDAP. Mini gala sportów walki ph. "Husaria walczy dla Natalii" odbył się 11 czerwca w hali OSiR.

SUWAŁKI. Młodzi gołdapianie w ostatnich zawodach spisali się znakomicie, zarówno w swoich biegach dziecięcych jak i startując z seniorami w kategoriach open.

NISKO. W dniach 16-18 czerwca w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W turnieju udział wzięło 133 zawodników i zawodniczek reprezentujących różne formację oraz służby.

GOŁDAP. W sobotę w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbyły się XI Letnie Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu. Wystartowały 93 osoby z prawie 130, które się zgłosiły do udziału.

GIŻYCKO. Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi z klasą skończyli rok w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. W środę, 31 maja w Giżycku wywalczyli srebrny medal w finale mistrzostw województwa w mini siatkówce „dwójek” chłopców.

BUDRY. Kolejny znakomity start mają na swoim koncie zawodnicy LA OSiR Gołdap. Tym razem w niedzielę, 11 czerwca bardzo dobrze poradzili sobie na XVI Ulicznym Biegu Bociana w Budrach.

GOŁDAP. Czwarty rzut Gołdapskiej Ligi MTB, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, odbył się dziś popołudniu w lesie Kumiecie.

logowanie