Loading


WĘGORZEWO. 6 maja jednocześnie w dwóch halach w Węgorzewie odbył się piąty, a zarazem ostatni Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018. Wystąpiły w nim cztery zespoły chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. W dniach 20-22 kwietnia przy współpracy z gołdapskiego klubu Husaria odbyło się szkolenie z boksu dla instruktorów i trenerów. Następny weekend, 27-29 kwietnia, reprezentacja klubu Husaria Gołdap udała się na mistrzostwa Polski kadetów w formule kick-light kick-boxing Polskiego Związku Kick-Boxingu.

WĘGORZEWO. W ostatnią sobotę kwietnia w IV Memoriale im. Grzegorza Kokochy - Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa w Tenisie Stołowym uczestniczyło 55 zawodników, w tym 5 z Gołdapi.

OLECKO. 13 kwietnia w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców - Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady.

SŁOBÓDKA. W hali Szkoły Podstawowej w Słobódce został rozegrany II Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika, zmarłego w 2015 roku w wieku zaledwie 31 lat trenera tenisa stołowego, nauczyciela i wychowawcy.

GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie w Gołdapi odbyły się I Otwarte Mistrzostwa w Biegu Na Orientację, będące jednocześnie II rundą mistrzostw Warmii I Mazur w biegu na orientację.

GOŁDAP. 7 kwietnia w przyjacielskiej atmosferze odbyły się XVII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym. W hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się 54 miłośników małej, celuloidowej piłeczki.

GOŁDAP. 29 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się IV Świąteczny Turniej Siatkarskich „Dwójek” i „Trójek” Chłopców o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Gołdap.

DZIAŁDOWO. 8 kwietnia w Działdowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów i Kadetów w Tenisie Stołowym. Startowali przedstawiciele wszystkich sekcji, które prowadzą szkolenie młodzieży.

GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w Biegu na Orientację, organizowane przez Sekcję Wychowania Fizycznego i Sportu 15 Pułku Przeciwlotniczego.

OSTRÓDA. 25 marca w dwóch halach w Ostródzie odbył się III Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018.

LIDZBARK WARMIŃSKI. 25 marca w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym.

GOŁDAP. 22 marca w hali OSiR w Gołdapi odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odnieśli wielki sukces.

GOŁDAP. Siatkarze gołdapskiej "trójki” oraz siatkarki ełckiej „czwórki” triumfowali w Mistrzostwach Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce „Dwójek” Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców. .

GOŁDAP. 25 marca odbył się amatorski turniej bokserski w miejscowości Rutki. Do udziału stawiły się kluby z 6 miejscowości. Husarię Gołdap reprezentowało 7 zawodników: 4 z Polski i 3 z Rosji.

PISANICA/GOŁDAP. Zakończyły się rozgrywki Północnej Ligi Regionalnej 2017/18 w tenisie stołowym. Podsumowanie odbyło się w niedzielę, 18 marca w Pisanicy. Wszystkie drużyny nagrodzono pamiątkowymi pucharami.

GIŻYCKO. W dniach 3-4 marca na pływalni w Giżycku odbyły się XV Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka.

SZKLARSKA PORĘBA. W pierwszy weekend marca na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie odbywał się 42 Bieg Piastów. W ramach tej pięknej cyklicznej imprezy po raz ósmy odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Narciarstwie Biegowym.

WĘGORZEWO. W ostatnią niedzielę lutego odbył się VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Liceum. Wzięli w nich udział m.in. zawodnicy z Gołdapi.

SZKLARSKA PORĘBA. I Sztafeta Piastów odbyła się 17 lutego na Polanie Jakuszyckiej. W narciarskich zawodach wystartowali m.in. biegacze z Gołdapi.

GOŁDAP. 4 marca w ramach powiatowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy wraz ze Starostwem Powiatowym w Gołdapi zorganizowali bieg poświęcony żołnierzom niezłomnym.

SUWAŁKI. 10 lutego zakończyły się rozgrywki podlaskiej wojewódzkiej ligi piłki siatkowej w kategorii kadetów. Dobra passa nie opuszcza młodych siatkarzy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, w którym trenuje i gra dwóch chłopaków z Gołdapi: Dawid Rusak na pozycji libero i Bartosz Mikielski na pozycji rozgrywającego.

GOŁDAP. Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało we wtorek, 13 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasymiu półfinał Mistrzostw Województwa „Trójek” Siatkarskich Chłopców Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego.

GOŁDAP/BIAŁYSTOK. W dniach 17-19 lutego w Białymstoku odbyło się 3 Grand Prix Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Gołdap reprezentowali Dawid Chilicki i Mateusz Marcinkiewicz.

GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w Biegu na Orientację, organizowane przez Sekcję Wychowania Fizycznego i Sportu 15 Pułku Przeciwlotniczego.

GIŻYCKO. 11 lutego w Giżycku, jednocześnie w dwóch halach odbył się II Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018.

GOŁDAP. Podczas ferii zimowych, w dniach 29 stycznia - 2 lutego zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w tygodniowych zajęciach z minisiatkówki pod hasłem „Siatkarska kariera zamiast komputera”.

KRAJ. Zakończyły się rozgrywki podlaskiej wojewódzkiej ligi w piłce siatkowej juniorów. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki, w którym na co dzień gra i trenuje dwóch chłopców z Gołdapi: Bartosz Mikielski (rozgrywający) i Dawid Rusak (libero), w cuglach zdobył mistrzostwo województwa podlaskiego juniorów.

ELBLĄG. W niedzielę, 28 stycznia w Elblągu odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Kadetów w Tenisie Stołowym. Znakomicie zaprezentowali się gołdapianie, dwa razy stawali na podium.

GOŁDAP. Zawodnicy z trzech województw, ponad siedemdziesiąt osób, tworząc niepowtarzalną atmosferę i klimat uczestniczyli w X Otwartych Mistrzostwach Radziłowa w Tenisie Stołowym.

logowanie