Loading

GOŁDAP. 6 maja w miłej atmosferze odbyły się XVI Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym. W hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się 59 miłośników pingponga.

GOŁDAP. Nasza szkoła corocznie organizuje obozy sportowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W tym roku 58 uczniów z klas sportowych i nie tylko, wraz z opiekunami przez 4 dni przebywało w Olsztynie.

GOŁDAP. 11 czerwca o godzinie 15.00 w hali OSiR po raz pierwszy odbędzie się mini gala sportów walki. Głównym celem wydarzenia będzie pomoc dla Natalii Kubickiej, która cierpi na bardzo rzadką chorobę.

MRĄGOWO. 13 maja w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. Gołdap reprezentowało dwóch zawodników.

LIDZBARK WARMIŃSKI. 29 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik i kadet.

EŁK. 22 kwietnia w Ełku zawodniczki UKS Jantar Gołdap zajęły pierwsze miejsce w VI edycji Wiosennego Turnieju Salos 2017 w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii młodziczek.

BAKAŁARZEWO, FILIPÓW. 1 maja przejdzie do historii Bakałarzewa i Filipowa oraz położonych między nimi miejscowości. Uroki Doliny Rospudy, a przede wszystkim miłość do biegania przyciągnęły sportowców - amatorów i ich rodziny oraz znajomych z Holandii, Warszawy, Gdańska, Poznania, Łodzi, Wrocławia, Białegostoku oraz całej północno-wschodniej Polski.

GOŁDAP. 7 maja 2017 r. na ulicach Gołdapi odbył się 41 Bieg Zwycięstwa. Uczennice Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich odniosły ogromny sukces.

GOŁDAP. Aleksandr Radnikov z Kaliningradu wygrał bieg główny na 10 kilometrów podczas 41 Biegu Zwycięstwa. Na pokonanie trasy atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki potrzebował 32 minuty.

GOŁDAP. 13 kwietnia już po raz ósmy rozegrany został Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi. Zgłosiło się do niego 7 dwuosobowych drużyn mieszanych.

WĘGORZEWO. 2 maja w Węgorzewie odbyły się XXI Biegi Uliczne „Mazury Cud Natury”. Znakomicie spisali się na nich zawodnicy LA OSiR Gołdap, zajmując miejsca na podium w każdej kategorii, w której startowali.

KĘTRZYN. 23 kwietnia na krytych kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się turniej tenisowy pań. Udział w nim wzięła gołdapianka Anna Popławska.

GOŁDAP. 21 kwietnia w sali gołdapskiego LO odbyły się drugie zawody z cyklu „Streetball – gołdapska liga 2017. Edycja wiosenna”.

OLECKO/GOŁDAP. W poniedziałkowych mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego, które odbyły się w Olecku, dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi zajęli III miejsce w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów.

MOŃKI. W iście zimowej atmosferze rozpoczęła się wczoraj w Mońkach największa plenerowa impreza sportowa - XVI Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne.

LIDZBARK WARMIŃSKI. W Lidzbarku Warmińskim odbył się we wtorek, 18 kwietnia, III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym.

GOŁDAP/GIŻYCKO. 5 kwietnia na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku rozegrano półfinał Mistrzostwa Województwa „Dwójek” Siatkarskich Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego.

GOŁDAP. Sezon rozgrywek trzecioligowych dobiegł końca. Drużynie UKS Jaćwingowie Gołdap udało się wywalczyć miejsce na podium. Szczypiorniści zajęli 3 lokatę, zaraz za zespołami z Siemiatycz i Kętrzyna.

GOŁDAP. 23 marca w hali OSiR w Gołdapi rozegrano półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce „Trójek” Chłopców.

GIŻYCKO. W dniach 8-9 kwietnia w pływalni w Giżycku odbyły się XIV Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Do rywalizacji stanęło ponad 330 zawodników i zawodniczek, a wśród nich 13 pływaków z MUKS Piorun Gołdap.

EŁK. 2 kwietnia jednocześnie na dwóch halach w Ełku odbył się IV Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2017.

OLSZTYN. 1 kwietnia w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Biegach Przełajowych. Znakomicie spisali na nich gołdapscy zawodnicy zdobywając indywidualnie 3 brązowe medale oraz 3 miejsce w punktacji drużynowej klubów.

GOŁDAP. 2 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano ostatnią kolejkę Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej RBB Jaja z Mazur.

GOŁDAP. Szósty Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się w miniony weekend w hali OSiR w Gołdapi.

GOŁDAP. 24 marca w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego odbyło się spotkanie organizacyjne turnieju „ Streetball – Gołdapska Liga. Edycja Wiosenna 2017”. Do rozgrywek zgłosiło się 8 czteroosobowych drużyn.

GOŁDAP. 21 marca w Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbył się turniej piłki siatkowej. Startowały po 4 drużyny dziewcząt i chłopców.

EŁK. 19 marca na dwóch halach w Ełku odbył się III Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2017.

ŚWIDNICA. 18 marca zawodnicy i zawodniczki Husarii Gołdap wzięli udział w Pucharze Polski WKA w Kick-Boxingu organizowanym przez Fighter Klub Kaczmarek Grodowski w Świdnicy.

OLECKO. W Olecku odbył się III Turniej EDKAR Grand Prix Olecka 2016/2017 w tenisie stołowym. Zawodnicy z Gołdapi wywalczyli sześć miejsc na podium.

SUWAŁKI. Siatkarze SUKSS Ślepsk Suwałki, gdzie na co dzień trenuje dwóch chłopców z Gołdapi: Bartosz Mikielski (rozgrywający) oraz Dawid Rusak (libero) na początku marca wywalczyli prawo gry w barażach o II ligę seniorów siatkówki.

logowanie