Loading


GOŁDAP. W dniach 5-6 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR w Gołdapi. Organizatorem imprezy sportowej był UKS Gołdap Zdrój.

GOŁDAP. Zmagania XI edycji Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozpoczęły się w grudniu. W tegorocznej o miano najlepszej walczy 6 drużyn; Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie, A.KAMA Gołdap, IRYD Gołdap, KS Tęcza, JW 4808 Gołdap i Nord-Ost Gołdap.

GOŁDAP. W dniach 27-28 grudnia w Gołdapi odbyły się zajęcia z boksu dla zawodników klubu Husaria Gołdap oraz zaproszonego klubu bokserskiego ze Szczytna.

GIŻYCKO. W Giżycku odbyły się drużynowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Znakomity występ zanotowali uczniowie ZSZ z Gołdapi.

OLSZTYN. 12 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się jubileuszowa X Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

MARIAMPOL. W dniach 14 i 15 grudnia reprezentacje klubów Husaria Gołdap i Gwardia Szczytno uczestniczyły w międzynarodowym turnieju bokserskim w Mariampolu na Litwie.

BIAŁYSTOK. W dniach 8 i 9 grudnia w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Bokserski. Do udziału zgłosiło się ponad 100 zawodników z różnych klubów polskich i zagranicznych.

OLECKO. 9 grudnia w Olecku odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów i żaków w tenisie stołowym. Stawką był awans do turnieju centralnego. W zawodach wystartował jeden zawodnik z Gołdapi Kacper Święcki.

GOŁDAP/GIŻYCKO. Siatkarska drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi funkcjonowała rewelacyjnie i zdobyła złoty medal podczas Turnieju Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej „Moje Boisko Orlik 2012” Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Chłopców rocz. 2003-2005.

GOŁDAP. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrano wczoraj II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR w Gołdapi. Udział w nim wzięło 8 drużyn z Gołdapi, Bań Mazurskich i Olsztyna.

GOŁDAP. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza kibiców na niedzielny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR w Gołdapi.

GOŁDAP. W minioną sobotę pod patronatem starosty gołdapskiego oraz komendanta powiatowego policji w Gołdapi, w hali sportowej OSiR rozegrano towarzyskie „mecze przyjaźni” w piłce nożnej.

GOŁDAP. Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Rominta” Gołdap zaprasza na walne zebranie członków klubu, które odbędzie 7 grudnia o godz. 17.00 w sala nr 66 Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowego przy ul. Partyzantów 31.

OLSZTYN. 15 medali to dorobek "piorunków" z Gołdapi, jaki wywalczyli podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Pływaniu.

GOŁDAP. W dniach 17 i 18 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS Gołdap Zdrój.

GOŁDAP. 15 listopada na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi rozegrano Mistrzostwa Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

GOŁDAP. 10 listopada w hali OSiR w Gołdapi odbył się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Mecz dla Niepodległej”.

GOŁDAP. I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS Gołdap Zdrój 2018 odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi.

GOŁDAP. 10 listopada o godzinie 10.00 w hali OSiR w Gołdapi odbędzie się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej "We can win".

LIDZBARK WARMIŃSKI. W Lidzbarku Warmińskim odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek oraz Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym. Wystapiło w nim trzech zawodników reprezentujących UKS Gołdap Zdrój.

GIŻYCKO. W dniach 3-4 listopada br. w Giżycku odbyły się XIV Jesienne Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W rywalizacji wzięli udział m.in. pływacy z MUKS Piorun Gołdap.

GOŁDAP/GRUDZIĄDZ. W dniach 23-28 października w Grudziądzu odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w boksie. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentował zawodnik klubu Husaria Gołdap Gracjan Ludtke. Zdobył 3 miejsce.

GOŁDAP. 17 października w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Wilkasach rozgrywany był półfinał wojewódzki Turnieju Piłki Siatkowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2003-2005) „Moje Boisko Orlik – 2012”. W turnieju chłopców (15 lat i mł.) znakomicie debiutowali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Uczniowski Klub Sportowy Jantar Gołdap zaprasza na bezpłatne zajęcia z piłki siatkowej.

GOŁDAP. VI Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbyły się w sobotę na stadionie miejskim w Gołdapi. Wygrała młodzież z Dunajka.

GOŁDAP. Ostatni etap dziesiątego sezonu Maratonów Kresowych odbył się w uzdrowiskowej Gołdapi. Na głównym dystansie BLU Maraton zwyciężył mistrz Polski Dariusz Batek (CST 7R MTB Team). Klasyfikację generalną wygrał dziewiętnastolatek z Białegostoku Piotr Krysiewicz (SM Gaja Sprint- Rowery.pl), który w dwóch poprzednich sezonach wygrywał półmaraton.

PISANICA. 29 i 30 września w Pisanicy odbył się XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Gołdapianie wywalczyli pięć miejsc na podium.

GOŁDAP. 29 września odbyła się już V edycja gali sportów walki "Gołdap Fight Night".

GOŁDAP. Ostatni w tym sezonie etap Maratonów Kresowy zostanie rozegrany w słynącej z uzdrowiskowych wód Gołdapi. Dla większości zawodników będzie to start podsumowujący ich całoroczne ściganie. Jednak za sprawą pojedynku pomiędzy mistrzami Polski, Litwy i Białorusi, wyścig dość nieoczekiwanie nabrał nowego wymiaru.

GOŁDAP. XXVI Cross Gołdapski odbył się 22 września w Lesie Kumiecie. W zawodach wzięło udział prawie pół tysiąca osób.