Loading


GOŁDAP/KRAJ. W minionym tygodniu odbyły się wszystkie spotkania 6 kolejki Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego i jeden mecz zaległy z 4 kolejki pomiędzy Suwałkami i Pozezdrzem.

GOŁDAP. 25 listopada w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się II turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2017r.

GOŁDAP. Znaczący sukces odnieśli młodzi chłopcy Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, którzy 21 listopada wygrali Finałowy Turniej Mistrzostw Województwa SZS o Puchar Orlika w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców.

GOŁDAP. Za nami niepełna czwarta kolejka Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego, niezbyt szczęśliwa dla gospodarzy: Gawliki wysoko uległy drużynie ze Słobódki (2:10), Lenarty po pasjonującym meczu doznały porażki 7:10 z Bakałarzewem, a Gołdap zremisowała u siebie 9:9 z Ełkiem.

GOŁDAP. W minioną sobotę w hali OSiR w Gołdapi po raz kolejny odbyła się gala sportów walki Gołdap Fight Night. Rozegrano 10 pojedynków. W walkach wieczoru zwyciężyli gołdapianie: Maciej Piszczek i Damian Szafran.

GOŁDAP. Już w najbliższą sobotę po raz kolejny w Gołdapi odbędzie gala sportów walki Gołdap Fight Night. W walce wieczoru zawalczy Damian Szafran z zawodnikiem z klubu Semiramida Pułtusk Błażejem Godlewskim.

SZCZYRK/GOŁDAP. Szczyrk, 22 października, 8:45. Na starcie górskiego biegu z przeszkodami pod nazwą Runmageddon Hardcore meldują się dwie gołdapianki: Katarzyna Morek i Ewa Sieczkowska z gołdapskiego  stowarzyszenia sportowego Dzieci Kukurydzy.

GOŁDAP. Za nami druga, bardzo ciekawa kolejka Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego. Pewne zwycięstwa odniosły drużyny z Bakałarzewa i Gołdapi.

WĘGRÓW. 11 listopada w Węgrowie odbył się Puchar Polski w Kick-Boxingu Kadetów oraz Juniorów. W zawodach udział wzięło ponad 220 zawodników z 33 klubów.

KRANSNOPOL. Za nami pierwsze mecze Północnej Ligi Regionalnej Tenisa Stołowego. Zawodnicy UKS Jantar Gołdap rozegrali mecz na wyjeździe w Krasnopolu, przeciwnikiem był 14 Dywizjon Suwałki. Wygrali gołdapianie 10:7.

GOŁDAP. 14 października w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się I turniej z cyklu Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego. Wzięła w nim udział rekordowa liczba 64 uczestników.

GOŁDAP. Wczoraj rozegrane zostały XIX Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w 3-5-8. Turniej wygrał Krzysztof Osik.

GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu zaprasza do udziału XIX Otwartych Mistrzostwach Gołdapi w 3-5-8. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę.

MRĄGOWO. Bieg Kowboja - impreza, na której nie mogło zabraknąć gołdapian ze stowarzyszenia sportowego Dzieci Kukurydzy, odbyła się 7 października w Mrągowie.

SEJNY/GOŁDAP. W dniach 13-15 października w Sejnach odbył się międzynarodowy turniej kickboxingu Baltic Cup 1. W zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników z Polski, Litwy , Białorusi, Estonii oraz Łotwy. Husarię Gołdap reprezentowało 3 zawodników.

KĘTRZYN. 14 października na krytych kortach ziemnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań.

GOŁDAP. I rzut ligi MTB w sezonie 2017/2018, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, odbył się 7 października na trasach przebiegających przez Las Kumiecie.

GIŻYCKO. 26 września w Giżycku rozgrywany został półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców „Moje boisko Orlik – 2012”.

KĘTRZYN. 7 października Kętrzyn zamienił się w miasto ludzi aktywnych. Uczestnicy zawodów biegowych zmierzyli się na dystansach: 5km, 10km oraz 21km.

GOŁDAP. 16 września w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi odbył się otwarty turniej tenisa stołowego. Zorganizowany został w dwóch kategoriach: open i w grze podwójnej.

JABŁOŃ. 16 września odbył się turniej singlowy pań i panów w tenisie ziemnym w Jabłoni k. Pisza. W kategorii kobiet wystąpiła Anna Popławska, która grając 4 mecze ostatecznie zajęła III miejsce.

LIDZBARK WARM. 10 września w Lidzbarku Warmińskim odbył się pierwszy w nowym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików i kadetów w tenisie stołowym.

GUSIEW/GOŁDAP. Dziś odbył się dwudziesty trzeci półmaraton Gusiew - Gołdap. Zawody ukończyło 111 uczestników.

GOŁDAP. IV Letni Bieg Jaćwingów Iryd Ski Tour - Półmaraton na Rolkach odbył się w wczoraj w Gołdapi. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 2000, 4000 i 21095 metrów.

GOŁDAP/KRAJ. Wczoraj o godzinie 12.10 spod latarni morskiej na Przylądku Rozewie wystartował Maraton Rowerowy Dokoła Polski. Dziś okolo godziny 4 do Gołdapi wjechali jego pierwsi uczestnicy.

WARSZAWA. Mrok, płonące znicze, minuta ciszy oraz sceneria wydarzeń upamiętniających 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W takiej oprawie 29 lipca rozpoczął się XXVII Bieg Powstania Warszawskiego.

GOŁDAP. Zawody triathlonowe odbyły się wczoraj w Gołdapi. W rywalizacjach na dystansach 1/2 IM, 1/4 IM i 1/8 IM wzięło łącznie udział około 250 osób.

GOŁDAP. 29 lipca już po raz czwarty na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany zostanie turniej piłki nożnej im. Mirka Orłowskiego.

CZERNIACHOWSK. Na początku lipca w Czeniachowsku (Rosja) odbył się międzynarodowy drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar mera miasta Czerniachowsk.

GOŁDAP. Prawie 450 osób wystartowało w Gołdapi w zawodach z kolarskich z cyklu Maratony Kresowe.

logowanie