Loading
 
 
 
 


GOŁDAP. 15 listopada na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi rozegrano Mistrzostwa Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

GOŁDAP. 10 listopada w hali OSiR w Gołdapi odbył się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Mecz dla Niepodległej”.

GOŁDAP. I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS Gołdap Zdrój 2018 odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi.

GOŁDAP. 10 listopada o godzinie 10.00 w hali OSiR w Gołdapi odbędzie się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej "We can win".

LIDZBARK WARMIŃSKI. W Lidzbarku Warmińskim odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek oraz Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym. Wystapiło w nim trzech zawodników reprezentujących UKS Gołdap Zdrój.

GIŻYCKO. W dniach 3-4 listopada br. w Giżycku odbyły się XIV Jesienne Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W rywalizacji wzięli udział m.in. pływacy z MUKS Piorun Gołdap.

GOŁDAP/GRUDZIĄDZ. W dniach 23-28 października w Grudziądzu odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w boksie. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentował zawodnik klubu Husaria Gołdap Gracjan Ludtke. Zdobył 3 miejsce.

GOŁDAP. 17 października w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Wilkasach rozgrywany był półfinał wojewódzki Turnieju Piłki Siatkowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2003-2005) „Moje Boisko Orlik – 2012”. W turnieju chłopców (15 lat i mł.) znakomicie debiutowali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Uczniowski Klub Sportowy Jantar Gołdap zaprasza na bezpłatne zajęcia z piłki siatkowej.

GOŁDAP. VI Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbyły się w sobotę na stadionie miejskim w Gołdapi. Wygrała młodzież z Dunajka.

GOŁDAP. Ostatni etap dziesiątego sezonu Maratonów Kresowych odbył się w uzdrowiskowej Gołdapi. Na głównym dystansie BLU Maraton zwyciężył mistrz Polski Dariusz Batek (CST 7R MTB Team). Klasyfikację generalną wygrał dziewiętnastolatek z Białegostoku Piotr Krysiewicz (SM Gaja Sprint- Rowery.pl), który w dwóch poprzednich sezonach wygrywał półmaraton.

PISANICA. 29 i 30 września w Pisanicy odbył się XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Gołdapianie wywalczyli pięć miejsc na podium.

GOŁDAP. 29 września odbyła się już V edycja gali sportów walki "Gołdap Fight Night".

GOŁDAP. Ostatni w tym sezonie etap Maratonów Kresowy zostanie rozegrany w słynącej z uzdrowiskowych wód Gołdapi. Dla większości zawodników będzie to start podsumowujący ich całoroczne ściganie. Jednak za sprawą pojedynku pomiędzy mistrzami Polski, Litwy i Białorusi, wyścig dość nieoczekiwanie nabrał nowego wymiaru.

GOŁDAP. XXVI Cross Gołdapski odbył się 22 września w Lesie Kumiecie. W zawodach wzięło udział prawie pół tysiąca osób.

GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu zaprasza do udziału w XX Otwartych Mistrzostwach Gołdapi w 3-5-8.

GOŁDAP. 19-24 sierpnia to były ciężkie, a zarazem fantastyczne dni wśród przyjaciół. Było dużo uśmiechów, łez, wygranych i przegranych meczów, nowych znajomości i przygód.

GOŁDAP. Dziś odbył się XXIV Półmaraton Gusiew - Gołdap. W zawodach gołdapianie nie startowali.

GOŁDAP. Kolejna gala sportów walki "Gołdap Fight Night Round V", organizowana przez klub Husaria Gołdap, odbędzie się 29 września.

GOŁDAP. 63 uczestników wzięło udział w V Letnim Biegu Jaćwingów - Biegu na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi. Juniorzy mieli do pokonania 8,4km, seniorzy 25,2km.

GOŁDAP. GOŁDAP. W minioną niedzielę w Gołdapi odbył się przedostatni etap tegorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon.

GOŁDAP. Zbliżająca się niedziela dostarczy triathlonistom i fanom tej dyscypliny wielu emocji. Tegoroczna edycja Garmin Iron Triathlon zbliża się do końca i 12 sierpnia w Gołdapi odbędzie się przedostatnia już impreza tego najstarszego i największego cyklu zawodów triathlonowych organizowanych w Polsce.

GOŁDAP. Wczoraj Rowerowa Gołdap wybrała się na kolejną przejażdżkę w ramach wakacyjnej akcji „Chodź na rower”.

KOZAKI. Wczoraj w świetlicy wiejskiej w Kozakach odbył się turniej tenisa stołowego. Gośćmi specjalnymi byli trenerzy - panowie Marek Różycki i Grzegorz Wesołowski, którzy poprowadzili imprezę.

GOŁDAP. 28 lipca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbędzie się VII Turniej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego.

ZABRZE. W dniach 5-8 lipca w Zabrzu odbył się Turniej Mini Siatkówki w Europie – Finał Mistrzostw Polski Kinder + Sport 2018. W ekskluzywnym gronie potentatów siatkówki znalazły się aż dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Wczoraj zakończyły się tegoroczne Dni Gołdapi. Ostatnim wydarzeniem były zawody siłaczy w centrum miasta. Zawody wygrał Mateusz Wrzesiński z Golubia Dobrzynia.

GOŁDAP/KURZĘTNIK. W dniach 8-10 czerwca w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Kadetów w Light Contact oraz Masters Polskiego Związku Kickboxingu. Była to najważniejsza impreza dla wszystkich zawodników, którzy marzą o dostaniu się do reprezentacji Polski.

GIŻYCKO. 9 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu letniego na kortach tenisowych w Giżycku. W turnieju tym udział wzięli gołdapianie Anna i Robert Popławscy.

GOŁDAP. W sobotę, 16 czerwca w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbyły się XII Letnie Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu.