Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu zaprasza do udziału w XX Otwartych Mistrzostwach Gołdapi w 3-5-8.

GOŁDAP. 19-24 sierpnia to były ciężkie, a zarazem fantastyczne dni wśród przyjaciół. Było dużo uśmiechów, łez, wygranych i przegranych meczów, nowych znajomości i przygód.

GOŁDAP. Dziś odbył się XXIV Półmaraton Gusiew - Gołdap. W zawodach gołdapianie nie startowali.

GOŁDAP. Kolejna gala sportów walki "Gołdap Fight Night Round V", organizowana przez klub Husaria Gołdap, odbędzie się 29 września.

GOŁDAP. 63 uczestników wzięło udział w V Letnim Biegu Jaćwingów - Biegu na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi. Juniorzy mieli do pokonania 8,4km, seniorzy 25,2km.

GOŁDAP. GOŁDAP. W minioną niedzielę w Gołdapi odbył się przedostatni etap tegorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon.

GOŁDAP. Zbliżająca się niedziela dostarczy triathlonistom i fanom tej dyscypliny wielu emocji. Tegoroczna edycja Garmin Iron Triathlon zbliża się do końca i 12 sierpnia w Gołdapi odbędzie się przedostatnia już impreza tego najstarszego i największego cyklu zawodów triathlonowych organizowanych w Polsce.

GOŁDAP. Wczoraj Rowerowa Gołdap wybrała się na kolejną przejażdżkę w ramach wakacyjnej akcji „Chodź na rower”.

KOZAKI. Wczoraj w świetlicy wiejskiej w Kozakach odbył się turniej tenisa stołowego. Gośćmi specjalnymi byli trenerzy - panowie Marek Różycki i Grzegorz Wesołowski, którzy poprowadzili imprezę.

GOŁDAP. 28 lipca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbędzie się VII Turniej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego.

ZABRZE. W dniach 5-8 lipca w Zabrzu odbył się Turniej Mini Siatkówki w Europie – Finał Mistrzostw Polski Kinder + Sport 2018. W ekskluzywnym gronie potentatów siatkówki znalazły się aż dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Wczoraj zakończyły się tegoroczne Dni Gołdapi. Ostatnim wydarzeniem były zawody siłaczy w centrum miasta. Zawody wygrał Mateusz Wrzesiński z Golubia Dobrzynia.

GOŁDAP/KURZĘTNIK. W dniach 8-10 czerwca w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Kadetów w Light Contact oraz Masters Polskiego Związku Kickboxingu. Była to najważniejsza impreza dla wszystkich zawodników, którzy marzą o dostaniu się do reprezentacji Polski.

GIŻYCKO. 9 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu letniego na kortach tenisowych w Giżycku. W turnieju tym udział wzięli gołdapianie Anna i Robert Popławscy.

GOŁDAP. W sobotę, 16 czerwca w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbyły się XII Letnie Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu.

GOŁDAP. Od 2 do 15 czerwca w Gołdapi przebywała grupa młodych pięściarzy z Gusiewa. W ramach obozu szkoleniowego wspólnie z klubem Husaria Gołdap trenowali i wymieniali się doświadczeniami.

GOŁDAP, OLECKO. 14 i 15 czerwca odbyły się XIX Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sporcie Pożarniczym.

GOŁDAP. XIV Turniej Piłki Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku odbył się w sobotę w Gołdapi. Gołdapscy leśnicy zajęli trzecie miejsce.

GOŁDAP. Na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi odbędzie się dziś jedna z konkurencji Mistrzostw Województwa w Sporcie Pożarniczym - wspinanie na 3 piętro przy użyciu drabiny hakowej.

GOŁDAP / NOWE MIASTO LUBAWSKIE. Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi zakończyli rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego na miejscu czwartym.

GOŁDAP, DW651. Jutro na terenie powiatu gołdapskiego zostaną po raz pierwszy przeprowadzone biegowe Mistrzostwa Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych grupy III w Półmaratonie. Uczestnicy będą biec drogą wojewódzką nr 651, w związku w czym na odcinku z Barci do Gołdapi mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodów.

GIŻYCKO. Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wywalczyli srebrny medal w Finale Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „Trójek” Chłopców.

WĘGORZEWO. 6 maja jednocześnie w dwóch halach w Węgorzewie odbył się piąty, a zarazem ostatni Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018. Wystąpiły w nim cztery zespoły chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. W dniach 20-22 kwietnia przy współpracy z gołdapskiego klubu Husaria odbyło się szkolenie z boksu dla instruktorów i trenerów. Następny weekend, 27-29 kwietnia, reprezentacja klubu Husaria Gołdap udała się na mistrzostwa Polski kadetów w formule kick-light kick-boxing Polskiego Związku Kick-Boxingu.

WĘGORZEWO. W ostatnią sobotę kwietnia w IV Memoriale im. Grzegorza Kokochy - Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa w Tenisie Stołowym uczestniczyło 55 zawodników, w tym 5 z Gołdapi.

OLECKO. 13 kwietnia w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców - Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady.

SŁOBÓDKA. W hali Szkoły Podstawowej w Słobódce został rozegrany II Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika, zmarłego w 2015 roku w wieku zaledwie 31 lat trenera tenisa stołowego, nauczyciela i wychowawcy.

GOŁDAP. 21 kwietnia na terenie Lasu Kumiecie w Gołdapi odbyły się I Otwarte Mistrzostwa w Biegu Na Orientację, będące jednocześnie II rundą mistrzostw Warmii I Mazur w biegu na orientację.

GOŁDAP. 7 kwietnia w przyjacielskiej atmosferze odbyły się XVII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym. W hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się 54 miłośników małej, celuloidowej piłeczki.

GOŁDAP. 29 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się IV Świąteczny Turniej Siatkarskich „Dwójek” i „Trójek” Chłopców o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Gołdap.