Loading


GOŁDAP. IV Letni Bieg Jaćwingów Iryd Ski Tour - Półmaraton na Rolkach odbył się w wczoraj w Gołdapi. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 2000, 4000 i 21095 metrów.

GOŁDAP/KRAJ. Wczoraj o godzinie 12.10 spod latarni morskiej na Przylądku Rozewie wystartował Maraton Rowerowy Dokoła Polski. Dziś okolo godziny 4 do Gołdapi wjechali jego pierwsi uczestnicy.

WARSZAWA. Mrok, płonące znicze, minuta ciszy oraz sceneria wydarzeń upamiętniających 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W takiej oprawie 29 lipca rozpoczął się XXVII Bieg Powstania Warszawskiego.

GOŁDAP. Zawody triathlonowe odbyły się wczoraj w Gołdapi. W rywalizacjach na dystansach 1/2 IM, 1/4 IM i 1/8 IM wzięło łącznie udział około 250 osób.

GOŁDAP. 29 lipca już po raz czwarty na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany zostanie turniej piłki nożnej im. Mirka Orłowskiego.

CZERNIACHOWSK. Na początku lipca w Czeniachowsku (Rosja) odbył się międzynarodowy drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar mera miasta Czerniachowsk.

GOŁDAP. Prawie 450 osób wystartowało w Gołdapi w zawodach z kolarskich z cyklu Maratony Kresowe.

ZATYKI. 18 czerwca już po raz dwudziesty odbyły się zawody Wędkarskie „Karp”, organizowane przez Stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu.

JAROSŁAWIEC. Będąc na obozie w Jarosławcu zawodnicy sekcji LA OSiR Gołdap wystartowali wczoraj w XXVII Międzynarodowym Biegu po Plaży.

GMINA GOŁDAP. Tegoroczne wyścigi po szutrowych odcinkach Mazur odbędą się na terenie siedmiu powiatów: mrągowskiego, piskiego, giżyckiego, ełckiego, oleckiego, gołdapskiego oraz węgorzewskiego. Utrudnienia w ruchu na terenie powiatu gołdapskiego wystąpią 1 lipca w godzinach 7.00-20.00.

GOŁDAP. 20 czerwca do rozgrywek w ramach Pucharu Podlasia w piłce ręcznej przystąpili uczniowie gołdapskich szkół średnich na co dzień grający w UKS Jaćwingowie Gołdap.

GIŻYCKO. 14 czerwca Kamil Jabłoński i Tymoteusz Walc oraz rezerwowy Piotr Górski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi sięgnęli po złoty medal w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej w Giżycku.

GOŁDAP. Mini gala sportów walki ph. "Husaria walczy dla Natalii" odbył się 11 czerwca w hali OSiR.

SUWAŁKI. Młodzi gołdapianie w ostatnich zawodach spisali się znakomicie, zarówno w swoich biegach dziecięcych jak i startując z seniorami w kategoriach open.

NISKO. W dniach 16-18 czerwca w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W turnieju udział wzięło 133 zawodników i zawodniczek reprezentujących różne formację oraz służby.

GOŁDAP. W sobotę w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym odbyły się XI Letnie Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu. Wystartowały 93 osoby z prawie 130, które się zgłosiły do udziału.

GIŻYCKO. Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi z klasą skończyli rok w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. W środę, 31 maja w Giżycku wywalczyli srebrny medal w finale mistrzostw województwa w mini siatkówce „dwójek” chłopców.

BUDRY. Kolejny znakomity start mają na swoim koncie zawodnicy LA OSiR Gołdap. Tym razem w niedzielę, 11 czerwca bardzo dobrze poradzili sobie na XVI Ulicznym Biegu Bociana w Budrach.

GOŁDAP. Czwarty rzut Gołdapskiej Ligi MTB, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, odbył się dziś popołudniu w lesie Kumiecie.

SUCHOWOLA. To była już XXI edycja Biegu Trzeźwości w Suchowoli. Odbyła się w piękną i słoneczną niedzielę 28 maja. W biegu na 10km pobiegli m.in. zawodnicy z powiatu gołdapskiego.

GOŁDAP. 26 maja zakończyła się gołdapska liga streetballa 2017 - edycja wiosenna. Do turnieju zgłosiło się 8 czteroosobowych drużyn. Rozegrano 56 meczów.

GOŁDAP. 11 czerwca o godzinie 15.00 zaczniemy pierwszą charytatywną mini galę sportów walki pod nazwą Husaria walczy dla Natalii.

GAŁKOWO. Liczna grupa gołdapian postanowiła wziąć udział w imprezie biegowej Maraton Mazury w Gałkowie koło Rucianego-Nidy, która odbyła się 3 czerwca.

LUBAWA. Gołdapscy licealiści wrócili z trzema medalami z mistrzostw województwa w lekkiej atletyce.

GIŻYCKO. Kolejny znakomity start zaliczyli zawodnicy LA OSiR Gołdap. Tym razem 27 maja zdominowali IV Puchar Wyspy Giżyckiej w Biegach Ulicznych.

GOŁDAP. 19 maja po wielu staraniach w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany został Turniej Finałowy Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej „4” Chłopców Szkół Podstawowych.

PISANICA. Zawodnicy ze wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, Podlasia (około 130 osób) oraz liczna 36-osobowa reprezentacja Szkoły Sportowej nr 7 z Kaliningradu wystąpili w Pisanicy w II Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.

SUWAŁKI, KETRZYN. 20 maja na kortach MOSiR w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań. Do zmagań przystąpiło 9 zawodniczek z Kętrzyna, Suwałk oraz Gołdapi.

BANIE MAZ. Znakomicie spisali się kolejny raz w tym roku zawodnicy sekcji LA OSiR na zawodach biegowych. Tym razem zdominowali XXIX Mazurski Bieg Uliczny w Baniach Mazurskich.

GOŁDAP. 6 maja w miłej atmosferze odbyły się XVI Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym. W hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się 59 miłośników pingponga.

logowanie