Loading

Reklama wyborcza - banery W1, W2, W3, W4
publikacja w okresie do 18 października 2018

Pola reklamowe W1, W2, W3 i W4 (patrząc od lewej strony od góry) w wersji komputerowej wyświetlają się obok siebie w górnej części strony. W wersji mobilnej wyświetlają się w dwóch rzędach po dwie obok siebie. Wyświetlają się bezpośrednio nad blokiem z artykułami. 

Reklamy W1, W2, W3 i W4 w okresie do 9 października będą wyświetlane na stronie głównej portalu. W okresie od 10 do 18 października będą wyświetlane na stronie głównej i na podstronach portalu, z wyłączeniem podstron z materiałami płatnymi (w tym reklamami i  ogłoszeniami).

Parametry reklamy W1, W2, W3, W4:

 • szerokość 210px
 • wysokość 300px
 • format: jpg, gif
 • maksymalna waga: 100KB

Przy każdym wejściu na stronę w pojedynczym polu wyświetlana jest losowo 1 reklama spośród maksymalnie 4 zleconych. Komitet wyborczy określa, które pole wybiera do publikacji reklamy. Losowy wybór do wyświetlania następuje co 120 sekund. Oznacza to, że użytkownicy odświeżając stronę przez ten okres widzą te same reklamy. Po 120 sekundach następuje losowanie i wówczas zobaczą nowo wylosowane reklamy.

Publikacja reklam zleconych na w/w zasadacyh możliwa jest do 18 października do godziny 18:00.

Koszt publikacji banera (za pojedynczą reklamę w danym polu, wyświetlaną losowo spośród maksymalnie 4 zleconych przez komitety):

 • w okresie do 30 września 2018 - 15zł za dobę
 • w okresie od 1 do 9 października - 25zł za dobę
 • w okresie od 10 do 18 października - 40zł za dobę

Pole W1, W2, W3 i W4 może zostać wykupione przez komitet wyborczy na wyłączność (o ile nie jest już zajęte). Minimalny okres wykupienia pola na wyłączność to 5 kolejnych dni. W polu na wyłączność można zlecić do publikacji maksymalnie 4 reklamy danego komitetu, które są wyświetlane losowo. Koszt wykupienia pola na wyłączność wynosi stawka podstawowa x3.Reklama wyborcza - banery W1, W2, W3, W4
publikacja w okresie 19-21 października 2018

Pola reklamowe W1, W2, W3 i W4 (patrząc od lewej strony od góry) w wersji komputerowej wyświetlają się obok siebie w górnej części strony.W wersji mobilnej wyświetlają się w dwóch rzędach po dwie obok siebie. Reklamy będą wyświetlane na stronie głównej i na podstronach portalu, z wyłączeniem podstron z materiałami płatnymi (w tym reklamami i  ogłoszeniami).

Parametry reklamy W1, W2, W3, W4:

 • szerokość 210px
 • wysokość 300px
 • format: jpg, gif
 • maksymalna waga: 100KB

Koszt publikacji banera (za reklamę w danym polu, reklama będzie wyświetlana stale, bez żadnej rotacji z innymi ):

 • 250zł  za publikację w okresie 19-21 września (piątek, sobota i niedziela).


Reklama wyborcza - wyborczy artykuł reklamowy
publikacja możliwa jest w okresie do 19 października 2018

Materiał tego typu pozwala na przedstawienie czytelnikom dużej ilości informacji. Nadaje się idealnie do umieszczenia obszernego materiału dot. między innymi programu wyborczego,  plakatu itd.  W artykule można zamieścić do 10 zdjęć lub grafik o wielkości maksymalnej 900x600 [px]; zdjęcia dostarcza zlecający w formie cyfrowej. Zdjęcia zostaną umieszczone jako miniatury do powiększenia lub bezpośrednio na stronie.Tekst nie powinien być dłuższy niż 3 tysiące znaków, dostarcza go komitet wyborczy.

Wyrorczy artykuł reklamowy znajdować się będzie na oddzielnej, samodzielnej stronie. Na stronie głównej umieszczony zostanie tekst wprowadzający o długości ok. 300 znaków. Obok tekstu wprowadzającego zamieszczona zostanie grafika o wielkości 80x80px (np. logo KWW lub zdjęcie kandydata). Maksymalna wysokość tytułu i wstępu do materiału na stronie głównej to 250px (w wersji komputerowej na monitorze HD). Po opublikowaniu artykułu na GOLDAP.INFO nie ma możliwości zmiany jego treści.

Komentarze pod wyroczymi artykułami rekalmowymi są wyłączone.

Cena:

 • 120 zł za 3 kolejne dni (lub krótszy okres) publikacji na stronie głównej, po czym artykuł jest wyłączany tj. nie trafia do archiwum

Opcje dodatkowe:

+ 300 zł za artykuł stale umieszczony na stronie głównej jako pierwszy od góry, za każde rozpoczęte 3 dni
+ 10zł pozostawienie artykułu włączonego i dostępnego w archiwum w kategorii artykułów reklamowychReklama wyborcza - inne formy reklam wyborczych

Jeśli komitet wyborczy chciały opublikować swoją reklamę wyborczą w innym miejscu lub innej formie niż przedstawione powyżej - prosimy o kontakt: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 504-475-522. Jeśli propozycja będzie realna do zrealizowania, przedstawimy ofertę.