REGULAMIN OGŁOSZEŃ DROBNYCH
Przed zleceniem publikacji ogłoszenia drobnego koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 


Uwaga!
Z dniem 7 grudnia 2023r. wycofaliśmy możliwość zlecenia publikacji ogłoszenia drobnego za pośrednictwem SMS o podwyższonej opłacie. Publikację można zlecić tylko przez formularz internetowy. Szczegóły poniżej w regulaminie.  


 1. Na portalu GOLDAP.INFO na stronie www.goldap.info/ogloszenia-drobne są publikowane ogłoszenia drobne, zlecane poprzez specjalną stronę internetową, zwaną dalej formularzem.

 2. Ogłoszenia drobne zlecone poprzez formularz zostaną opublikowane, jeśli można ich treść zaliczyć do jednej z następujących kategorii:
  - sprzedam,
  - oddam,
  - pożyczę,
  - użyczę,
  - wydzierżawię,
  - kupię,
  - szukam,
  - znalazłem,
  - wykonam,
  - pomogę,
  - oferuję,
  - towarzystkie (tylko po przeprowadzonej telefonicznie pozytywnej weryfikacji numeru zleceniodawcy, w innym przypadku ogłoszenia takie nie będą publikowane)

  z wyjątkiem ogłoszeń o treści odnoszącej się do papierosów, alkoholu, środków odurzających, leków na receptę, broni, a także  rzeczy, których handel jest zabroniony przez polskie prawo.


 3. Płatności za publikację dokonuje się za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl. Oferuje on e-przelewy z kilkunastu banków, a także możliwość zapłaty BLIK-iem i kartą. Więcej informacji o płatnościach przez Przelewy24.pl na portalu GOLDAP.INFO przeczytasz tutaj w dziale IV - informacje dotyczące płatnosci poprzez Przelewy24.pl.
 4. Czas publikacji, rodzaje ogłoszeń.

  a) Ogłoszenie standardowe (kolor czcionki czarny, standardowe tło strony).

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY DODAĆ OGŁOSZENIE STANDARDOWE

  Koszt 7zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami  (entery są zamieniane na spacje).
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia


  b) Ogłoszenie wyróżnione (niebieskie tło ogłoszenia, pogrubiona czcionka).

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY DODAĆ OGŁOSZENIE WYRÓŻNIONE

  Koszt 13zł za ogłoszenie o długości maksymalnej wynoszącej 300 znaków, włącznie ze spacjami (entery są zamieniane na spacje).
  Ogłoszenie będzie wyświetlane przez 14 dni od umieszczenia.

  przykład ogłoszenia

 5. Aby zlecić publikację ogłoszenia, należy wypełnić ten formularz.
  krok 1 - wybierz rodzaj ogłoszenia i kliknij we właściwy link; jeśli skorzystałeś z czerwono-żółtych linków powyżej, ten krok jest już za tobą.
  krok 2 - wypełnij obowiązkowe pola:  treść ogłoszenia (maksymalna długość ogłoszenia to 300 znaków), kontaktowy prawdziwy polski numer telefonu do ogłoszeniodawcy (9 cyfr, bez kresek), kontaktowy adres email; jeśli potrzebujesz fakturę za publikację ogłoszenia drobnego,  zaznacz odpowiednie pole i uzupełnij dane do faktury. Faktura zostanie przesłana w formacie PDF na podany w formularzu adres email. Po wypełnieniu formularza, kliknij pole "Wyślij ogłoszenie i przejdź do kasy".
  krok 3 - kliknij w link płatności i dokonaj płatności poprzez system Przelewy24.pl.

 6. W ogłoszeniu drobnym opublikowana zostanie treść ogłoszenia oraz numer telefonu. Adres email służy wyłącznie do ewentualnego kontaktu redakcji, gdyby trzeba było wyjaśnić jakieś niejasności dotyczacego publikacji lub treści ogłoszenia, a także do przesłania faktury za publikację.

 7. Redakcja GOLDAP.INFO zastrzega prawo do weryfikacji  numeru telefonu podanego w ogłoszeniu. Jeśli numer ten okaże się nieprawidłowy, ogłoszenie nie zostanie opublikowane. Dokonana opłata w tym przypadku jest traktowana jako opłata za przeprowadzoną weryfikację i nie podlega zwrotowi.

 8. 14-dniowy czas publikacji liczony jest jak w następujacym przykładzie:
  a) publikacja 1 stycznia  o dowolnej godzinie
  b) czas publikacji 14 dni: 1 stycznia + 14 dni = 15 stycznia
  c) usuniecie ogłoszenia 15 stycznia o dowolnej godzinie.

 9. Treść ogłoszenia nie może naruszać polskiego prawa oraz zasad współżycia społecznego. 

 10. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zlecenia  publikacji
  - z powodu niezgodności ogłoszenia z regulaminem; redakcja informuje o tym zleceniodawcę poprzez email, opłata nie jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia. Jeśli zleceniodawca ma wątpliwości, czy dana treść ogłoszenia jest zgodna z regulaminem, prosimy o kontakt z redakcją przez zleceniem jego publikacji.
  - bez podania przyczyny; redakcja informuje o tym zleceniodawcę poprzez email, opłata jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia.

 11. Nie ma możliwości modyfikacji treści ogłoszeń. Jeśli treść jest niepoprawna, ogłoszenie należy usunąć. 

 12. Usuwanie ogłoszenia:
  a) na wniosek zleceniodawcy: Aby usunąć opublikowane ogłoszenie należy z telefonu, którego numer został podany w treści ogłoszenia, wysłać SMS na numer 504-475-522 (koszt wg cennika danego operatora) z prośbą o usunięcie ogłoszenia. Jeśli z danego numeru jest opublikowanych kilka ogłoszeń, a chodzi o usunięcie jednego, nalezy napisać w treści SMS, które ogłoszenie usunąć. Ogłoszenie jest usuwane w ciagu 48 godzin.
  b) redakcja zastrzega sobie prawo usunięcia opublikowanego ogłoszenia, jeśli mogłoby ono narazić wydawcę na odpowiedzialność cywilną lub karną. W sytuacji takiej redakcja wyśle zleceniodawcy informację o tym na adres e-mail. Opłata za publikację nie jest zwracana zleceniodawcy ogłoszenia.

 13. Zlecenie publikacji ogłoszenia jest równoznaczne:
  - z akceptacją niniejszego regulaminu.
  - ze złożeniem oświadczenia, że zleceniodawca dokonuje tej czynności z terytorium Polski.

 14. Reklamacje dotyczące publikacji ogłoszeń należy składać pisemnie przesyłając ją faksem, pocztą tradycyjną lub elektroniczną pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Reklamacja powinna być podpisana przez składającego i zawierać numer telefonu podany w zleceniu publikacji ogłoszenia. Reklamacje anonimowe pozostają bez rozpatrzenia. W tytule reklamacji składanej poprzez e-mail należy wpisać "Ogłoszenie - reklamacja".

 15. Redakcja GOLDAP.INFO nie odpowiada za treść ogłoszeń.

 16. Ogłoszenia są dodawane na GOLDAP.INFO w ciągu 48 godzin od otrzymania przez redakcję płatności. Jeśli termin w wyjątkowych okolicznościach się wydłuży, informacja o tym umieszczona będzie na stronie z ogłoszeniami.

ostatnia aktualizacja: 07/12/2023 21:00