W dniach 15-18 marca uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli - jak corocznie - w obozie sportowym w Giżycku. Warunki mieszkaniowe były bardzo dobre, jedzenie również, a miejsce do treningów wprost znakomite. Treningi były bardzo męczące, ale przyniosły pożądane rezultaty. Pogoda była przepiękna, wymarzona na zajęcia sportowe i spacery.

W ramach treningu uczniowie mieli zajęcia na basenie oraz na tafli krytego lodowiska. Kadra w osobach: Dariusza Wojtyny, Martyna Gołębickiej, Ewy Dzbyńskiej nie tylko dbała o rozwój fizyczny obozowiczów, ale i kulturalno-oświatowy. Wieczorami wszyscy uczestniczyli w imprezach integracyjnych: karaoke, wieczór filmowy z gorącą pizzą prosto z pieca, turniej piłkarzyków i ping ponga, koncert gitarowy obozowiczów.

Niestety "wszystko, co dobre, szybko się kończy" i po kilku dniach przyjemności nastawał czas powrotu do domu. Uczniowie ze smutkiem na twarzach żegnali się z gospodarzami DW „Dominika".

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.


więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO