19 czerwca w sali widowiskowej w Domu Kultury, dzieci z grup A, B i C z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi uroczyście pożegnały się z przedszkolem.

Naszą uroczystość uświetnili zaproszeni goście: kierownik wydziału oświaty i spraw społecznych w Urzędzie Miejski w Gołdapi Anna Podciborska oraz radni rady miejskiej w Gołdapi Janina Pietrewicz oraz Andrzej Dołęga.

Zgromadzonych gości powitała dyrektor Jolanta Lipińska. Część artystyczna rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu przedszkolaków. Wszystkie grupy prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas. Obecni na widowni rodzice oraz goście nie kryli łez wzruszenia. Uroczystość miała charakter podniosły, wzruszający i pełen wspomnień. Nie obyło się również bez podziękowań dla pań dyrektor i wicedyrektor, rodziców oraz dzieci. Wydarzenie zakończyła się niezwykłą niespodzianką - przedstawieniem pt. „Baśniowy ambaras” zaprezentowanym przez rodziców dzieci z grupy 3-latków A i wychowawczynię.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym wyjątkowym dniu. Naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i wielu sukcesów na nowej drodze życia i edukacji.

✍️ Katarzyna Dzikiel, Alicja Oszkinis, Marta Zajkowska, Anita Szyszko

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.