Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.

W naszym przedszkolu był to dzień jak zawsze wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów, które rozweselały naszych przedszkolaków od wejścia. Od samego rana panowała radosna atmosfera, a na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchańce, wspólne puszczanie baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną. Były prezenty, konkursy, zabawy prowadzone przez panie wychowawczynie oraz smaczne lody przygotowane przez przedszkolną kuchnię.

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu dyrekcji i całego grona pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

✍️ Joanna Jurczyk, Urszula Sokół
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.