21 maja w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi odbył się finał trzeciej edycji szkolnego konkursu „Mam Talent”.

Impreza została objęta honorowymi patronatami burmistrza Gołdapi, starosty gołdapskiego oraz rady rodziców przy SP2, którzy ufundowali cenne nagrody zarówno dla zwycięzców, jak i wszystkich uczestników.

Na widowni zasiadła społeczność szkolna, aby wspierać finalistów w ich popisach wokalnych, akrobatycznych, aktorskich, plastycznych i konstruktorskich. Swoją obecnością zaszczycili nas również starosta gołdapski Krzysztof Kazaniecki oraz wicestarosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która od wielu lat wspiera naszą szkołę w różnych działaniach.

Występy artystów oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły Iwona Poreda, nauczycielka języka polskiego Małgorzata Marcinkiewicz, wychowawczyni świetlicy Teresa Augustynowicz, nauczycielka bibliotekarka Edyta Izbicka oraz nauczycielka wspomagająca Anna Bocian. Każda klasa miała możliwość oddania głosu na swojego faworyta, przyznając mu swoją złotą gwiazdę.

Jury wyłoniło pięcioro zwycięzców z różnych dziedzin, którym przyznano statuetki „Talent Roku 2024” oraz nagrody. Społeczność szkolna również przyznała dwie nagrody publiczności. Oto lista zwycięzców:

  • Eunnika Karniłowicz – Talent Wokalny
  • Blanka Markowska – Talent Plastyczny
  • Zuzanna Morek – Talent Instrumentalny
  • Julia Rolka – Talent Akrobatyczny
  • Gabriel Szoka – Talent Aktorski

Nagrodę publiczności otrzymali: Gabriel Szoka i Bohdan Shpak.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych prezentacji. Serdecznie dziękujemy Domowi Kultury w Gołdapi, a w szczególności panu Robertowi Magielnickiemu za profesjonalne nagłośnienie naszego wydarzenia. Współpraca z tą placówką jest dla naszej szkoły bardzo cenna.

Imprezę zorganizowały Barbara Nierwińska i Teresa Polnik. Dekorację wykonały Anna Bocian i Anna Jurczyk-Andrzejewska. Nagranie uroczystości wykonał Marcin Mościński.

✍️ SP2 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.