8 marca uczniowie grupy 0a Szkoły Podstawowej nr 5 w Gołdapi rozświetlili swoją szkołę radością i uśmiechami, świętując Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. To był dzień pełen miłości, życzliwości i wzajemnej troski.

Sześciolatki, znane ze swojej serdeczności i kreatywności, postanowiły przygotować coś wyjątkowego dla swoich koleżanek i kolegów. Już od samego rana w klasie unosiła się radosna atmosfera. Oprócz niespodzianki w postaci popularnej gry „Kółko i krzyżyk”, uczniowie przygotowali także drobne upominki dla swoich kolegów i koleżanek. Były to drobne gesty, które miały wyrazić wdzięczność i szacunek dla drugiej osoby.

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to okazja do celebrowania nie tylko płci, ale przede wszystkim relacji międzyludzkich, wzajemnej życzliwości i szacunku. Nasi najmłodsi uczniowie udowodnili, że nawet w tak młodym wieku potrafią być przykładem do naśladowania, pokazując miłość i szacunek wobec siebie nawzajem.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły, abyście zawsze mieli odwagę marzyć wielkie sny, siłę realizować swoje cele i serca pełne miłości i szacunku dla siebie nawzajem.

Niech każdy nowy dzień będzie dla Was okazją do odkrywania własnych możliwości i inspiracji.

✍️ Anna Przybyło

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.