Miniona sobota dla uczniów i społeczności Szkoły Podstawowej w Boćwince była niezapomnianym dniem. 20 stycznia odbył się wyjątkowy bal karnawałowy, który był jednocześnie okazją do świętowania Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Impreza zgromadziła nie tylko uczniów, ale również dumną gromadkę babć i dziadków, którzy przybyli, aby cieszyć się magiczną atmosferą tego wyjątkowego dnia.

Maluchy z przedszkola oraz uczniowie klas 1-3 przygotowali inscenizację ukazującą różnorodne wyzwania, z jakimi borykają się dziadkowie. Rada ekspertów złożona z uczniów opracowała specjalne rozporządzenie mające na celu poprawę jakości życia babć i dziadków. Ten gest z pewnością sprawił, że ich codzienne życie stanie się jeszcze bardziej sielankowe.

Starsi uczniowie, reprezentujący klasy 4-8, rozbawili zgromadzoną publiczność dowcipnym skeczem pt. "Rzepka". Śmiałe pomysły i wirtuozeria aktorska uczniów sprawiły, że widzowie śmiali się do łez. Jednak emocje nie ograniczały się tylko do śmiechu, gdyż uczennice klas 5 i 6 wzruszyły wszystkich pięknym tańcem i poruszającą piosenką, oddając hołd swoim dziadkom.

Dodatkowo zabawę uatrakcyjniła loteria fantowa, zorganizowana przez samorząd uczniowski. Uczestnicy mieli okazję wygrać różnorodne nagrody, co sprawiło, że atmosfera balu była jeszcze bardziej ekscytująca. Dzięki zaangażowaniu samorządu uczniowskiego wszyscy uczestnicy balu mieli szansę na zaskakujące upominki, tworząc tym samym dodatkową warstwę radości podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Po występach na uczestników balu czekał słodki poczęstunek, z którego wszyscy chętnie skorzystali, dzieląc się smakowitymi przysmakami i rozmawiając o wspomnieniach. Następnie rozpoczęły się wspólne zabawy z animatorem, które przyciągnęły uwagę zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Na zakończenie balu do szkoły w Boćwince zawitał sam mikołaj, który swoją obecnością sprawił, że bal karnawałowy zyskał dodatkowy wymiar magii. Dzieci z radością rozmawiały z mikołajem, otrzymując od niego upominki.

Bal karnawałowy w Boćwince okazał się niezapomnianym wydarzeniem, pełnym śmiechu, wzruszeń i miłych spotkań. To magiczne spotkanie z pewnością pozostanie w pamięci uczestników jako wyjątkowy sposób na uczczenie Dnia Babci i Dnia Dziadka oraz stworzenie niezapomnianych wspomnień.

✍️ SP w Boćwince

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.