Coroczną tradycją przed przerwą świąteczną w naszej szkole są występy dzieci z młodszych klas w jasełkach - tradycyjnych przedstawieniach artystycznych o tematyce bożonarodzeniowej.

W polskiej tradycji okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, obfitujący w refleksje i serdeczne spotkania w gronie najbliższych.

tegorocznym przedstawieniu kolędniczym pt. "Hej kolęda, kolęda!" wzięli udział uczniowie klasy 3c oraz troje uczniów z klasy 3a. Towarzyszyli im uczniowie klasy 3b i 1b, którzy zadbali o przepiękną oprawę muzyczną widowiska. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne przekazując nam historię Narodzenia Pańskiego. Spotkanie poprzedzone zostało przemówieniem dyrektora, podczas którego nie zabrakło również złożenia serdecznych życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za włączenie się do przygotowań poprzez pomoc w doborze strojów. Dziękujemy Marzannie Zadrogze, Katarzynie Boruc oraz Mirosławowi Bobrowskiemu za udostępnienie nam i pomoc przy dekoracji.

✍️ Katarzyna Antoniak, Emilia Sznurkowska, Sylwia Kurpios-Sawicka
SP3 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.