22 listopada przedszkolaki z grup 3/4-latków oraz 5/6-latków wybrały się na wycieczkę do Przystani Świętego Mikołaja o środku "Gwarek" w Pięknej Górze.

W tym magicznym miejscu, w którym świat wygląda jak z baśni, nasze dzielne przedszkolaki wędrowały przez świąteczną galaktykę, pokonywały trudności, zaliczały zadania, aby dotrzeć do mikołaja. Wskazówek i objaśnień udzielał wesoły i przesympatyczny elf. Wśród przygotowanych zadań były wyścigi prezentów, przejście przez laserowy tunel na czas czy też wyścigi w skuterach śnieżnych przez lodową krainę. Świąteczny globus przeniósł nas do kopuły, gdzie można było obejrzeć edukacyjny film o galaktyce. Wszystkie trudności zostały pokonane, zadania zaliczone, a uwieńczeniem całej wyprawy było spotkanie z mikołajem. Przedszkolaki zostały przebadane "grzecznościomierzem" i teraz każdy może spokojnie czekać na podarunek 24 grudnia.

To był niesamowity czas, pełen wrażeń i dobrej zabawy. W świetnych humorach przedszkolaki wróciły do swoich kochanych mam. Nad całą wycieczką opiekę sprawowały wychowawczynie oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami.

✍️ SP w Grabowie

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.