Wczoraj w szkole w Boćwince uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Popłynęły życzenia, szczególnie skierowane do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Ósmoklasiści usłyszeli słowa wsparcia i powodzenia na egzaminie. Nie zapomniano również o rocznicy wybuchu II wojny światowej, która przypadała 1 września. Uczniowie podczas krótkiej inscenizacji zaprezentowali jak wyglądała nauka w czasie wojny. Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania uczniów z wychowawcami.

Oby wszystkie życzenia się spełniły i rok szkolny okazał się owocny w sukcesy naszych uczniów.

✍️ Szkoła Podstawowa w Boćwince

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.