21 marca uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Z tej okazji odbył się wiosenny mini playback show. Do naszej szkoły zawitały gwiazdy światowego formatu. Uczniowie wcielili się w role swoich idoli, dając niezapomniany występ. Na scenie pojawili się m. in. Sanah, Kora, Team x2. Ku uciesze publiczności pojawił się także Zenek Martyniuk ze swoim hitem „Przez twe oczy zielone”. Oklaskom nie było końca. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, by dopracować swoje występy, nie zabrakło też pięknych strojów i makijaży. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na scenach małych i dużych.

SP w Boćwince

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.