26 listopada w naszej szkole z inicjatywy szkolnego koła wolontariatu i samorządu szkolnego zostały zorganizowane andrzejki. Zabawa trwała od godziny 8.00 do 11.00. W tym czasie poszczególne klasy wraz z nauczycielami, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, brały udział w zabawach i wróżbach, które były prowadzone przez wcześniej wyznaczonych uczniów - przedstawicieli szkolnego koła wolontariatu i samorządu szkolnego. Nie zabrakło też słodkiego akcentu. Przybyli na spotkanie uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pozostali pracownicy szkoły mogli zakupić coś słodkiego, a tym samym pomóc małemu mieszkańcowi naszego miasta. Uzyskane ze sprzedaży słodkości pieniądze zasiliły konto chorego Julka. Udało się zebrać ponad 3 tysiące złotych! Warto przy tym nadmienić, że wszystkie wypieki, które pojawiły się podczas andrzejek, są wynikiem pracy uczniów i ich rodziców, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Julkowi życzymy duuużo zdrowia!

szkolne koło wolontariatu, samorząd szkolny
SP5 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!