BOĆWINKA. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Boćwince zaczęli wakacje. Młodsze dzieci będą miały wakacje o 2 godziny dłuższe niż uczniowie klas 4-8, ponieważ ich zakończenie roku odbyło się dwie godziny wcześniej ;-) Podczas uroczystości pani dyrektor podziękowała rodzicom i nauczycielom za ogromny wkład pracy, jaki włożyli w zdalne nauczanie. Szczególnie wyróżnieni zostali rodzice bezinteresownie działający na rzecz szkoły i uczniów. Nie zabrakło informacji o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Uczniowie odebrali świadectwa i nagrody. Niestety podczas uroczystości obowiązywał reżim sanitarny i musiało obyć się bez serdecznych i czułych podziękowań. Na szczęście oczy są zwierciadłem duszy, więc wiele można było z nich wyczytać. Po części oficjalnej przyszedł czas pożegnania naszych absolwentów. Chwile podziękowań i wzruszeń. Ostatnie wspólne chwile w tej szkole.

Kochani absolwenci!
Jeszcze raz życzymy wam samych sukcesów. Spełniajcie (swoje!) marzenia i pamiętajcie, że u nas zawsze będziecie mile widziani.

Udanych i bezpiecznych wakacji.

SP w Boćwince

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka