GOŁDAP. Przyjaźń to najbardziej bezinteresowna forma znajomości. I nawet gdy otacza nas wielu znajomych, to o prawdziwego przyjaciela jest trudno. Przyjaciel to osoba, która w naszym życiu zajmuje szczególne miejsce, zawsze jest z nami, a zwłaszcza wtedy, gdy go potrzebujemy. Dzień Przyjaciela to święto, które obchodzimy 9 czerwca. W trym dniu można podziękować swojemu przyjacielowi za to, że zawsze jest obok nas.

Przedszkole należy do jednego z miejsc, w którym zawierane są pierwsze przyjaźnie trwające nawet przez całe dorosłe życie. W Dniu Przyjaciela dzieci dowiedziały się, kim tak naprawdę jest przyjaciel i że każdy może nim zostać. Wspólna zabawa sprzyjała zawieraniu nowych znajomości, które być może w przyszłości przerodzą się w prawdziwą przyjaźń, czego wszystkim dzieciom w Dniu Przyjaciela z całego serca życzymy. Tego dnia podczas zabaw dzieciom towarzyszył kolor czerwony, który symbolizuje miłość i przyjaźń.

Życzymy wszystkim wyjątkowej przyjaźni.

wychowawczynie
oddział przedszkolny w SP3 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka