GOŁDAP. 1 czerwca to wyjątkowy i bardzo ważny dzień dla każdego dziecka. Zarówno dla tego małego jak i dużego. Każdy z nas ma w sobie pewien dziecięcy pierwiastek. Święto to zawsze przypada w okresie roku szkolnego, dlatego też ma bardzo ważne miejsce w kalendarzu zajęć i uroczystości w naszej szkole. Dzień ten zawsze jest podkreślony miłymi wydarzeniami z akcentem zabaw i uczniowskiego świętowania. Co roku plac przy naszej szkole zamieniał się w jedno ogromne podwórko zabaw.

W tym roku ze względu na bardzo trudną sytuację związaną z covid-19 postanowiliśmy uczcić to święto troszkę inaczej, ale równie uroczyście. Był to cudowny, rodzinny dzień, podczas którego dzieci wraz z rodzicami czuli się wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowali rodzice swoim pociechom uczynił ten dzień niezapomnianym dla nich wszystkich.

Klasa 5c dodatkowo wzięła udział w zabawie pod hasłem „Challenge”. Zadaniem uczniów było przedstawienie w formie zdjęć, haseł w języku angielskim. Na zamieszczonych fotografiach zaprezentowali, z jakimi miejscami, a także aktywnościami kojarzą Children’s Day czyli Dzień Dziecka. Wyzwanie okazało się nie tylko wspaniałą zabawą, ale także okazją do wykorzystania znajomości języka obcego w życiu codziennym.

Wspólna zabawa rozładowuje napięcia i daje mnóstwo radości! Wzmacnia więzi rodzinne. Zbliża i uczy. Ten dzień właśnie taki był. Pełen uśmiechu, radości, zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i naszym uczniom za przesłanie cudownych zdjęć i raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego z okazji ich święta.

Justyna Przekop, Joanna Słupecka
wychowawczynie klas 5a i 5c

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading